İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz ve sabah saatlerinde Aslan burcunda Kanlı Ay Tutulması yaşanıyor. Güneş Kova burcuna geçiş yaptı, Kova burçlarının doğum günleri başlamış oluyor! Merkür de bu hafta yer değiştirip Kova burcuna geçecek. Temposu yüksek bir haftaya merhaba diyelim…

profil
Dolunay Karaca
21.01.2019
21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar ay Aslan burcunda başlıyoruz haftaya, 21 Ocak’ta Aslan burcunda bir TUTULMA meydana geliyor, bu tutulma sizin çocuklarınızla ilgili bir karar almanıza neden olabilir. Bu haftaki motivasyon konularınız zaten çocuklarınız, onların sorumlulukları, hobileriniz, oyunlar, keyif aldığınız şeyler, eğlence mekanları ve flörtleriniz olacaktır. Haftanın ikinci yarısında günlük koşturmalardan kafanızı kaldıramayacaksınız. Zorlu dönemlerden geçiyoruz hepimiz, iş yaptığınız kişilerle, eğitiminizde bir akım sorunlar olabilir. Siz de beraber çalıştığınız kişilere karşı belirsiz, karmaşık, dağınık bir yapıda olabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise durumunuz iyiye gidiyor. Tanışmalar var veya devam eden ilişkinizde atlatabileceğiniz sorunlar sizi daha da güçlendirecek.

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; bu hafta boyunca ev ve aile konularınız ön planda olacak. 21 Ocak’ta meydana gelecek olan Ay Tutulması sizleri yeni bir ev almaya teşvik edebilir, ev satmak, ev değiştirmek, tadilat, dekor gibi durumlar gündeminizde olabilir hafta boyunca. Bazı boğalar parayla ilgili sıkıntılar yaşayabilirler; kredi veya borç almak gibi durumlarınız olabilir. Hafta ortasından itibaren aşk ve flörtler devrede olacak, hareketli ve keyifli bir zaman dilimi sizler için. Tiyatro ve sanatsal faaliyetlerle ilgilenenler için de uygun bir süreç. Güneş Kova burcuna geçti; Merkür de bu hafta Kova burcunda hareket etmeye başlayacak; iş ve kariyer planlamaları açısından uygun bir süreç. Ebeveynlerden haberler var.

 

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, iletişim ağınızın hızlı akacağı bir yandan da kardeşleriniz, yakın çevrenizle diyaloglarınızın artacağı bir haftadasınız. 21 Ocak’ta Aslan burcunda meydana gelen tutulma pazarlama, tanıtım, halkla ilişkiler, bilgisayar işleri gibi birtakım yenilikleri de hayatınıza katacak. Kuzenleriniz, kardeşleriniz gibi size yakın olan insanların hayatlarında önemli gelişmeler olabilir ve onlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz bu süreçte. Bu hafta aile ilişkileriniz genel anlamda kuvvetleniyor, ev ve aile bireyleri sizler için önemli bir rol oynuyorlar. Aranızın açık olduğu aile büyüklerinizle arayı düzeltmek ve onların ihtiyaçlarına eğilmek sizler için iyi olacaktır. Aşk ve sevgi konularında karşı tarafla anlaşmak bu hafta sizler için hayli zor görünüyor.

 

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; parasal konularda destekler göreceğiniz ve işlerinizi yoluna koyabileceğiniz etkiler söz konusu bu hafta . 21 Ocak’ta Aslan burcunda meydana gelen ay tutulması size yeni iş kapıları ve maddi imkanlar sunacak gibi görünüyor. Çok çalışmak ve enerjinizi tamamen işinize yöneltmek, ev ve aile yaşantınızı biraz sekteye uğratabilir. Hafta sonunda iletişim problemleri yaşayabilir, birtakım sıkıntılar içerisine girebilirsiniz. Fikir ayrılıkları ve ‘tam da oldu’ derken bir işin tersine dönmesi durumu yaşanabilir. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz kişi de yoğun olacağından, bir araya gelmek sizler için bu hafta zorlaşabilir. Sağlık konularına da ayrıca dikkat edilmesi gereken bir hafta.

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek bir tutulmayla başlıyorsunuz haftaya. Kendinizle ilgili önemli kararlar almak, daha önceden kafanızın içinde olan projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabileceksiniz. Kalıcı anlaşmalara imzalar atmak, güçlü ve etkili kişilerden destek görmek, yabancılarla ilgili işler, medya, eğitim faaliyetleri yine devrede olacak bu hafta. Bazı Aslanlar için borsa ve spekülatif risk içeren konularda hareketlenmeler baş gösterebilir. Giyime, kuşama, eğlenceye merakınız artıyor. Çocuklar ve onların işleri de sırtınızda olacaktır. Genel olarak yoğun bir hafta sevgili Aslanlar; aşk hayatında ise partnerinizin istekleri bitmek bilmeyebilir, onunla kolaylıkla baş edebileceğinizi düşünüyorum…

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar; inanılmaz yoğun ve yorgun bir hafta sizler için, Merkür yönetici gezegeniniz bu hafta Kova burcuna geçiş yapacak; iletişiminiz hızlanıyor; fakat çalışmak ve üretmek adına kendi sağlığınızı da riske attığınızı belirtmek durumundayım. Haftaya başlarken 21 Ocak’ta Aslan burcundaki tutulma sizin 12. evinizde meydana geliyor, şifalanmak ve biraz geri planda kalmak sizin için iyi olacaktır, tutulma dönemleri kadersel zamanlardır; başlatma ve bitirme enerjisi hakimdir fakat bu tutulmada öncelikle sizler dinlenmeli, toparlanmak ve düşünmek için fırsat kollamalı ve daha sonra adım atmalısınız. Arkanızdan konuşulanlara pek takılmadan, detaylara inmeden bunu başarabilirseniz ne güzel... Aşk ve sevgi adına iki kişi arasında kalma ihtimalinin yüksek olduğu bir zaman dilimi sizler için.

 

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar; sosyal haneniz hayli yoğun, arkadaşlıklarınız, koşuşturmalarınız, projeleriniz çok fazla olacak bu haftadan itibaren. Yeni hedefler belirleyebileceksiniz, Aslan burcundaki Ay Tutulması sayesinde, yeni insanlarla tanışıp, güzel dostluklar kuracağınız bir zaman dilimi sizler için. Bazı arkadaşlıklar da elemelerden geçmek zorunda kalacak; bu alanda temizlik yapmak iyi bir fikir olabilir. Hafta boyunca yoğunsunuz, hafta sonuna doğru herkes dışarı çıkarken sizin haliniz kalmayabilir ya da sessiz ve sakin yerleri tercih edebilirsiniz. İş konularında yakın çevrenizden göreceğiniz destekler var ve de iletişimle ilgili iş yapanlar için avantajlı bir hafta olacak; bilgisayar, satış pazarlama, ticaret konularında şanslı olacağınız bir haftadasınız.

 

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar; 21 Ocak’taki Ay Tutulması sizleri en çok iş konusunda destekliyor olacak, yepyeni projeler için kolları sıvayabilir, iş arayanlar veya terfi alarak yükselmek isteyenler için fırsatlar çıkabilir. Aile büyüklerinizle de ilgilenmeniz gereken bir hafta sizler için; haftanın genelinde kadın erkek ilişkileriniz kolay olacak gibi görünüyor, bolca sohbet ve sahiplenilme duygusu sizlere iyi gelecek. Venüs ve Mars’ın üçgen açısı yani uyumlu açısı sizi ilişkiler adına uyumlu yollara sürüklüyor ayrıca maddi ve parasal anlamda cesaretleneceğiniz bir hafta, çok çalışırsanız ve enerjinizi tamamen bu işe adarsanız gelir elde edebileceğinizi unutmamalısınız. Bitirilmesi gereken projeler tamamen bitmeli, yoksa daha sonra başınıza iş açabilirler.

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar; bu hafta seyahat planlarınız yolunda gidecek, seyahate çıkmayı düşünenler için de güzel tatil imkanları olacak. Güneş sizi bu konularda destekliyor ay boyunca zaten. Ay Tutulması Aslan burcunda 21 Ocak’ta sabah saatlerinde gerçekleşiyor; hukuksal bir davanız varsa, yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız, yeni yerler keşfetmek ve vizyonunuzu geliştirmek istiyorsanız, yeni fırsatlar yakalayabileceksiniz. Yalnız olan Yaylar iş hayatlarında karşılarına çıkacak olan biriyle düzeyli ve güzel bir birlikteliğe yelken açabilirler; ilişkileri olanlar içinse birlikte seyahat planları iyi gelecektir. Bunun haricinde; bir yandan enerjinizi yakalamak ve tekrar riskli işlere adım atmak için kendinize olan güveninizi yakalıyorsunuz, bir yandan da fazla koşuşturmadan yorgun düşebilir ve sinirsel gerginliklere maruz kalabilirsiniz.

 

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar; ikili ilişkilerin sizler için önem kazandığı bir hafta. Sadece ikili ilişkiler değil bir yandan da ortaklaşa işler, birlikte kazanılan işler sizin için ön planda olacak. Yalnız başınıza hareket etmekten ziyade birlik ve beraberlik içinde belli bir düzende gitmeniz gerekebilir. Aslında bu kendi bildiğinizi okumamak, insanları dinlemek ve onların fikirlerine saygı duymak anlamında da kullanabileceğiniz bir hafta. Ay Tutulması 21 Ocak’ta meydana geliyor, yeni bir iş ortaklığı için imza atabilir veya herhangi bir ödemeniz var ise bunu ödemek ve borçlarınızdan kurtulmak için değerlendirebilirsiniz. Tüm bu gökyüzü hareketleri sizleri koşturmaktan yorgun düşürebilir ve biraz dinlenmeye ikna edebilir. Bu hafta ayrıca eski bir dostunuzun düşmanca tavırlarına şaşırabilirsiniz.

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar; evlilik teklifi bekleyenler veya tam tersi evlilik teklifinde bulunmak isteyenler için yeni başlangıçlar var bu hanede, Aslan burcundaki Ay Tutulması sizi bu konularda destekliyor olacak 21 Ocak’ta. İlişkisi olmayan Kovalar içinse, bir birliktelik söz konusu! Bu ay genel anlamda sadece bu haftaya özgü değil, tüm ay boyunca bu konuda destekler alıyor olacaksınız. Güneş sizin burcunuza girdi ve doğum günleriniz başladı! Girdiği alana ışık saçan, aydınlatan güneş sizin hanenizi aydınlatıyor bu sefer.  Bu hafta kredi, vergi, faiz gibi konularda avantaj yakalayabilirsiniz . Ayrıca ertelediğiniz bir operasyon, bir ameliyat tekrardan gündeminize düşebilir. Her konuda ikilemden çıkmanızı öneririm.

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, aşk ve ilişkiler adına siz de şanslı bir haftadasınız. Bir değil birden fazla talebiniz olabilir bu hafta veya iş teklifleri ve ortaklıklar, imzalar gündemde olacaktır. 21 Ocak’taki Ay Tutulması sağlığınıza dikkat çekiyor, düzenli kontroller, doktor ziyaretleri, hijyen, beslenme gibi konularda düzenlemeler yapmanız gerekebilir bu süreçte. Aslında bu ara biraz ara verdiğiniz konulara geri dönmek, bu konudaki enerji düşüklüğünüzü ortadan kaldırmak ve yeniden harekete geçmek sizler için iyi olacaktır diye düşünüyorum. Hafta genelinde ilişkiler adına şanslısınız, iletişiminiz güçlü fakat sağlık ve iş, kariyer konularında dikkatli olmanızı gerektiren etkiler mevcut sizler için.

 

 

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması burçları nasıl etkileyecek?
Önceki ve Sonraki
Haberler