İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Titiz ve eleştirel yönümüzün devrede olduğu Cumartesi günü yerini uyumlu ve biraz daha neşeli bir Pazar gününe bırakacak.

profil
Dolunay Karaca
05.08.2016
Astrolog Dolunay Karaca’dan hafta sonu yorumu

Merhaba sevgili okurlar, Cuma günü Başak burcunda harekete geçen Ay, Cumartesi günü de akşam saat 20:00’ye kadar Başak burcunda hareket edecek.

Titiz ve eleştirel yönümüz devrede Cumartesi boyunca. Sevgi ve aşk gezegeni Venüs, bu Cumartesi Başak burcuna geçiş yapıyor. İlişkilerimizde kendimizi ön plana koymaktan ziyade, karşı tarafı düşünme, fedakârlık, vericilik, yardımseverlik ön planda olacaktır. Venüs genel anlamda Başak burcunda çok rahat edemez. Düşüşte olduğu bir yerleşimdir, fakat burada hizmet kavramı, sadelik, düzgün bir ilişki kurana kadar içe kapanık bir tutum sergilemek olasıdır.

Başak burcu günlerinde sindirim sistemimize dikkat etmek gerekir, bu bölge hassastır. Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek ve lifli gıdalar tüketmek önem kazanır. Toprak elementi Başak burcu günleri, toprak ve doğayla ilgilenmek, açık havada dolaşmak açısından değerlendirilebilir. Çeşitli düzenlemeler, hesap kitap işler, muhasebe, finans konuları vurgu kazanabilir. Hafta sonu boyunca Venüs Mars kare açısı, Mars ve Satürn kavuşum açısı devrede olduğundan zorlu bir sürece daha girmiş olduğumuzu söylemek durumundayım. Gerek kadın erkek ilişkileri, gerekse diğer işlerimizde, gündelik yaşantımızda Ağustos ayı boyunca kendimizi kısıtlama, hiçbir şeyden zevk alamama ve bir tür iç gerginlik durumlarınız olabilir. Sakin kalmak ve zamana bırakmak en iyi ilaçtır diyorum.

Hayat bu her zaman her şey istediğimiz gibi olmuyor elbette. Pazar günü Ay Terazi burcunda devam edecek, dolayısıyla daha uyumlu ve adil bir yaklaşımda olacağız. Zaman zaman neşeli ve keyifli haller dikkat çekerken, zaman zaman da dengesiz ve güvenilmez biraz uçarı bir tavır sergileyebiliriz. İlişkilerde dengede kalmak, alttan almak ve uyumlu davranabilmek için kendinizi ikna edin diyorum.

Önceki ve Sonraki
Haberler