GÜZELLİK - SAÇ

Sydney Sweeney, Kérastase’ın global marka elçisi oldu

Modern feminenliğin dünya çapındaki ikonu Sydney Sweeney, lüks saç bakım markası Kérastase’ın global marka elçisi olarak atandı. Oyuncu ve yapımcı olarak sergilediği yetenek ve tutkusu sayesinde popüler kültürün zirvesinde yer alan Sweeney, bu yeni rolüyle yerini sağlamlaştırmayı başardı

profil
BT Ekip
15.01.2024
Sydney Sweeney, Kérastase’ın global marka elçisi oldu

Günümüzün en önemli dizilerinden ‘The White Lotus’ ve ‘Euphoria’da canlandırdığı ikonik roller, Sydney Sweeney’ye ekranda hızlı bir yükseliş getirdi. Bu iki dizinin elde ettiği benzersiz başarı sayesinde aynı yıl içinde iki kez Primetime Emmy’ye aday gösterilen güzel oyuncu, dünyanın en beğenilen ve popüler aktrislerinden biri haline geldi. Romantik komedi filmi ‘Anyone But You’ ve aksiyon gerilim türündeki ‘Madame Web’ ile beyaz perdede de boy gösteren Sydney Sweeniy’nin yıldızı 2024’te daha da fazla parlayacak.

Evrensel çekiciliğiyle hem Z hem de Y kuşağından hayranlarının kalbinde ve hayalinde kendine yer bulan Sweeney, hayatın her alanında sergilediği cesaretle Kérastase kadınının bir sembolü.

Kérastase  Global Marka Başkanı Rosa Carriço konuyla ilgili değerlendirmesinde şunları söyledi: “Sydney hem ekranda, hem de ekran dışında sıcaklığı ve cazibesiyle beni büyüledi. Bence o gerçekten korkusuz bir kadın. Saçı, güzelliği ve tarzıyla, aldığı rollerle, birçok yeteneği ve ilgi alanıyla kendisi olabilme becerisi gösteren korkusuz biri. Konuşurken sergilediği tutku, odaklanma ve mizah anlayışıyla, onu hemen tanıdığınızı hissediyorsunuz. İşte Kérastase kadını olmak da bu demek. Yani cesaret etmek ve kendi yolculuğunu benimsemek.”

Kérastase ailesine global marka elçisi olarak katılmanın kendisini için inanılmaz bir deneyim olduğunu söyleyen Sydney Sweeney ise şöyle konuştu: “Böyle ikonik bir markayla iş birliği yapmak muazzam bir duygu. Güzelliği; yaratıcılığımı ifade etmekte, kendime karşı dürüst olmakta ve yaptıklarımın arkasında güçlü bir şekilde durabilmekte buluyorum. Bana göre Kérastase her kampanyasında bu temaları yakalamayı başardığı gibi, her zaman şıklığını da koruyor. Birlikte neler başardığımızı sizlere göstermek için sabırsızlanıyorum.”

Önceki ve Sonraki
Haberler