GÜZELLİK - SAÇ

Beyoncé saç bakım markası Cécred’ı piyasaya sürdü

Dünyaca ünlü yıldız Beyoncé, uzun süredir üzerinde çalıştığı saç bakım markası Cécred’ı nihayet tüketiciyle buluşturdu. Markanın, Foundation Collection adı verilen ilk koleksiyonunda şu anda şampuan, saç kremi, saç yağı ve pirinç suyu bazlı protein bakımlarının da aralarında olduğu sekiz ürün bulunuyor

profil
BT Ekip
23.02.2024
Beyoncé saç bakım markası Cécred’ı piyasaya sürdü

Beyoncé, ilk olarak geçen yılın Mayıs ayında Cécred adlı bir saç bakım serisini piyasaya süreceğini duyurmuştu. O günden bu yana şarkıcı, Renaissance dünya turnesinin yanı sıra yakında çıkacak country albümü üzerinde çalışmakla meşguldü.

Ünlü yıldız, bu ayın başlarında, çocukluğuna ait bir ev videosunun perdeye yansıtıldığı Instagram gönderisiyle, saç bakım markasıyla ilgili geri dönüşünü yaptı. Videoda genç Beyoncé, daha önce ilk işi ve çocukluğunun en önemli parçası olduğundan bahsettiği Houston, Teksas'ta annesinin salonunu süpürüyor.

Bu video, Cécred’ın artık resmi olarak piyasaya sunulduğunun göstergesiydi. Markanın başında sadece ünlü şarkıcı değil, aynı zamanda annesi Tina Knowles ve uzun süredir kuaförü olan Neal Farinah da yer alıyor.

Koleksiyon şu anda Foundation Collection adı verilen yedi ürünü kapsıyor. Nemlendirici bir şampuan, çift şampuanlı saç derisi peelingi ve derinlemesine saç kreminin yanı sıra onarıcı bir maske, saç losyonu ve iki bileşenli pirinç suyu bazlı protein tedavisi de ürün yelpazesinde yer alıyor.

Markanın web sitesi, ayrıca yakında piyasaya sürülmesi planlanan nemlendirici bir saç kremi hakkında da bilgi veriyor ve patent bekleyen yeni bir yeniliği övüyor: Hasarlı saçları onarmak için tasarlanmış biyoaktif bir keratin teknolojisi.

Beyoncé, yeni markasıyla ilgili Essence'e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Cécred benim için eski bir proje, muhtemelen atalarıma en çok dayanan proje. Bu, işin çok ötesinde. Saç bizim soyumuzdur; bu bizim aile hikayemiz. Kanıtlanmış içeriklere erişebilmemiz ve patent bekleyen kendi teknolojimizi yaratabilmemiz sayesinde artık evrensel olarak çalışan bir ürün hattımız var.”

Önceki ve Sonraki
Haberler