GÜZELLİK - PARFÜM

Mugler’ın yeni Angel parfümünü Hunter Schafer tanıtıyor

Güzel oyuncu Hunter Schafer, Mugler’in yeni kokusu Angel Fantasm Eau de Parfum Sensuelle’in kampanyası için Mert & Marcus’un objektifine poz verdi

profil
BT Ekip
26.06.2024
Mugler’ın yeni Angel parfümünü Hunter Schafer tanıtıyor

Mugler, güzel oyuncu Hunter Schafer’ın yer aldığı Angel Fantasm Eau de Parfum Sensuelle kampanyasını tanıttı. Geçtiğimiz yıl Angel Elixir reklamında da yer alan Schafer, yeni kampanya için Mert & Marcus’un objektifine poz verdi. Güzel oyuncu, kampanya için Casey Cadwallader tarafından tasarlanan siyah bir kıyafetle objektif karşısına geçti. 

Angel Fantasm Eau de Parfum Sensuelle, ikonik Angel kokusunu yeniden canlandırıyor ve paçuli akorunu meyveli amber deneyimine dönüştürüyor. Parfümün bileşimi, ananas ve bergamotun canlı üst notalarını, hindistancevizi ve tiare çiçeğinin kalp notalarını ve paçuli, zengin burbon vanilyası ve amber içeriyor. 

Koku, gümüş tonlu üst kısmı olan, siyah yıldız şeklinde bir şişede sunuluyor. Sürdürülebilirliği vurgulayan ve yeniden doldurulabilen şişe, Mugler’in çevreye duyarlı lükse olan bağlılığını yansıtıyor.

Hunter Schafer ayrıca koku için hazırlanan reklamda da yer alıyor ve elektronik müziğin ritmiyle fantezileri serbest bırakıyor. Schafer’in çarpıcı görünümünün arkasındaki ekipte kuaför Cyndia Harvey ve makyaj sanatçısı Ammy Drammeh yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler