EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - PARFÜM

İyi hissettiren 5 kolonya

Pandemiyle birlikte vazgeçilmezimiz olan kolonya seçenekleri arasında yaz parfümlerine rakip olabilecek kadar özel formüller de bulunuyor. İyi hissettiren ve ferahlatan 5 kolonyayı bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
17.08.2021
İyi hissettiren 5 kolonya

Bambudan gelen harmoni ve dengeyi sunan Atelier Rebul Bamboo ile; doğanın tazeliğini teninizde hissetmeye hazır olun. Bambular birbirleri arasındaki harmoni ile bilinirler, genç bambu bitkileri büyürken daha yaşlı bambu bitkilerin güneşini engellemeyecek şekilde kendilerini geliştirirler... Bambu, iyi yaşam, sağlık ve barışın bir sembolüdür. Atelier Rebul bu mucizevi harmoni ile bilinen bambuların hikayesinden ilham alarak geliştirdiği Atelier Rebul Bamboo Kolonyası ile sizleri keşfedilmemiş benzersiz topraklarda huzurlu bir yolculuğa davet ediyor. Sakinleştirici ve tazeleyici bambu kokusunun yumuşak meyve notaları ile harmanlanması ile ortaya çıkan bu hafif kokulu kolonya ile benzersiz bir deneyime hazır olun.


Cunda Esintisi Aromatik Kolonya, Ege’yi anımsatan kokuların birleşimi... Zarif Lavanta ve Ylang Ylang’la açılan kokusu, nostaljik Acıbadem’le kucaklaşıp Bergamot’la parlar; çok geçmeden kendini dumanlı Paçuli, Sedir, Sandal Ağacı ve Vanilya’nın eşsiz uyumuyla son haline tamamlar. Eşsiz kokusuyla tüm duyularınıza hitap eder. %100 doğal ve cilt dostu olan formül Lavanta Hidrosolü ve Gliserin ile birlikte ellerinize ferahlatıcı ve yumuşatıcı bakım yapar.


Türkiye'nin koku duayeni Eyüp Sabri Tuncer, tazelik veren farklı esanslı kolonyalar, kolonyalı mendil, şampuan, losyon, duş jeli, oda kokuları ve esans temelli vücut bakım ürünleri kategorilerini kapsayan ürünlerle hayatımızın her köşesine ferahlık ve tazelik yaymaya devam ediyor. Kolonya serisinin en yeni üyesi Hawaii Ananas kolonyası ile Hawaii adalarının enerjisini barındıran etkileyici ananas kokusu ile tazelik hissinin içinize dolduğunu fark edeceksiniz.


BioBellinda'nın yasemin kolonyası, yasemin özleri ile hazırlanan bir formül... Alt ve üst notalarında yer alan farklı kokular ile canlandırıcı bir etki sunan bu kolonya kısa süreli de olsa parfüm etkisi yaratıyor.


Antik Hierapolis kentinin bulunduğu Pamukkale, Denizli ve Burdur yöresinde yetişen ve endemik bir bitki olarak nitelendirilen Şakayık çiçeği (Peonica Turcica) , Maison Pereja’nın antik şehirler koleksiyonunda yer alan  Hierapolis çeşidi için ilham kaynağı... Hierapolis Kolonya , 80˚ 'lik doğal alkol yapısı ve özgün çalışılmış yoğun koku konsantrasyonlu formülü ile size kolonyanın ötesinde  bir deneyim sunuyor. Üst notalarında  kırmızı meyveler ve çarkıfelek ile meyvemsi bir açılış yapan Hierapolis, kokunun gövdesini oluşturan şakayık çiçeğinin kadifemsi çiçek notalarına evriliyor. Sonrasında dahil olan orkide ve alt notalardaki vanilya ise Hierapolis kokusunun kalıcılığına katkıda bulunuyor.

Bonus: Fark yaratan 10 kolonya


Önceki ve Sonraki
Haberler