GÜZELLİK - PARFÜM

Gucci’nin yeni ‘Flora Gorgeous Magnolia’ kokusunun yüzü Miley Cyrus oldu

Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus, Gucci’nin yeni kokusu Flora Gorgeous Magnolia için hazırladığı Flora Fantasy kampanyası için çiçekler arasında poz verdi

Gucci’nin yeni ‘Flora Gorgeous Magnolia’ kokusunun yüzü Miley Cyrus oldu

Gucci Beauty, son parfümü Flora Gorgeous Magnolia için hazırladığı Flora Fantasy kampanyasının yıldızı olarak süperstar Miley Cyrus ile iş birliği yaptı. Etkileyici performanslarıyla tanınan Cyrus, bu büyüleyici kampanyaya benzersiz cazibesini katıyor.

Miley Cyrus, kampanyada kendisini sevimli tüylü hayvanlar ve karşı konulamaz kawaii sevimliliğiyle dolu tuhaf bir dünyaya kaptırıyor. Bu kez, yemyeşil bir bahçede büyüleyici bir yolculuğa çıkarken, göz alıcı çiçekler ve sevilen çocuksu anılarla çevrili, akılda kalıcı şarkısı ‘Flowers’ı yeni zirvelere taşıyor. Kampanya, kadınsı bir enerji ve nostalji havası yayıyor ve izleyicileri her şeyin katıksız büyüsüne kaptırıyor.

Flora Gorgeous Magnolia’nın kalbi; paçuli esansı, manolya esansı ve hoş bir böğürtlen akorunun ustaca bir karışımından oluşuyor ve meyveli çiçek koleksiyonunda bir koku senfonisi yaratıyor. Kokudan yayılan her bir esinti sizi, çiçek açan bahçeleri ve geçmişten değerli anları anımsatan hüzünlü bir yolculuğa çıkarıyor.

Flora Gorgeous Magnolia’nın cazibesini kucaklamak isteyenler için Gucci Beauty, 38 dolar ile 155 dolar arasında değişen fiyatlarla çeşitli seçenekler sunuyor. Koku tutkunları, bu büyüleyici kokuya Gucci'nin resmi web sitesi veya Sephora aracılığıyla ulaşabilir.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi