EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - PARFÜM

Elle Fanning, Paco Rabanne’in yeni parfümünün yüzü oldu

24 yaşındaki güzel oyuncu Elle Fanning, Paco Rabanne’in yeni parfümü Fame’in yüzü oldu. Fanning, yeni rolü için çekilen ilk fotoğraflarda parfüm şişesinin tasarımını andıran bir elbise giydi

Elle Fanning, Paco Rabanne’in yeni parfümünün yüzü oldu

Genç oyuncu Elle Fanning, Paco Rabanne tarafından yaratılan yeni koku Fame'in tanıtım yüzü oldu. ‘The Girl From Plainville’ dizisindeki rolüyle tanınan aktris, parfüm için hazırlanacak kampanyada yer alacak. Güzel oyuncu, ön tanıtım kampanyası için çekilen fotoğraflarda, parfüm şişesinin tasarımını anımsatan zincirli mini bir elbise giydi. Fanning, Fame’in yüzü olarak seçilmesi hakkında “Paco Rabanne kadar ikonik bir markanın elçisi olmaktan heyecan duyuyorum. Aramızda mükemmel bir uyum olduğunu ve kokunun gerçekten kişiliğimi yansıttığını düşünüyorum” diye konuştu.

Paco Rabanne Başkan Yardımcısı Jérôme Leloup, “Fame'in yüzü olarak, çok yönlü ve çok yetenekli Elle Fanning’den daha iyi bir seçim olamazdı” deyip ekledi: "Paco Rabanne'nin ultra modern kadınlığının özünü bünyesinde barındırıyor; yeni kokumuzun elçisi olduğu için çok mutluyuz."

Elle Fanning moda endüstrisine yabancı değil; daha önce Miu Miu ve Tiffany & Co. reklamlarında yer aldı.

Önceki ve Sonraki
Haberler