EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - SAÇ

Bu boya, saçın rengini ısıya göre değiştiriyor!

Londra merkezli bir güzellik markasının piyasaya sürdüğü Colon Alchemy adlı saç boyası, uygulayan kişinin saçlarının rengini ısıya göre değiştiriyor. Hava sıcaklığı, vücut ısısı, saç şekillendiriciler gibi etmenler saçınızın her an başka bir renge bürünmesini sağlıyor

Bu boya, saçın rengini ısıya göre değiştiriyor!

Saçınızın düzenli olarak kendi kendine renk değiştirmesi hoşunuza gitmez miydi? Yanıtınız ‘Evet’se, artık bu mümkün. Londra merkezli güzellik markası The Unseen’in Color Alchemy saç boyalarını piyasaya sürmesiyle yepyeni bir dönem başladı. Doğada bulunan renklerden ilham alan ve bilimle tasarlanan bu çığır açan ürün, saç renginizi ısıya göre değiştiriyor. Saç rengini değiştiren tetikleyiciler arasında; güneş ışığı, vücut ısısı, hareket veya sıcak saç aletlerinin kullanımı yer alıyor.

The Unseen'in kurucusu Lauren Bowker, yaptığı basın açıklamasında, "Schwarzkopf Professional ile birlikte, gerçekten yenilikçi bir ürün sunmak amacıyla Color Alchemy’yi (Renk Simyası) formüle ettik. Heyecan verici kısım ise bu boyayı saçınıza uyguladığınız zanan ortaya çıkacak.”

Bu benzersiz ve geçici saç boyası; saç veya saç derisine zarar vermeden saç renginizi görünmeyen ton spektrumlarına taşıyor. Sıcaklığa tepki olarak dönüşen ve değişen, doğada bulunan ‘yapısal renk’ olgusunun Boya, en koyu saç tonlarına bile uygulanabildiğinden, açıcı da içermiyor.

‘Scarab’, ‘Peacock’, ‘Borealis’, ‘Andrite’ ve ‘Phoenix’ adlarında beş farklı cesur holografik tonda mevcut olan jel-krem formundaki Color Alchemy ile saçınızı boyadıktan sonra sihrin gerçekleşmesi için sadece kurumasını bekliyorsunuz.

Önceki ve Sonraki
Haberler