GÜZELLİK - PARFÜM

Adriana Lima, Victoria’s Secret’a geri döndü

2018'de Victoria's Secret Fashion Show'dan emekli olan ve geçtiğimiz aylarda üçüncü çocuğunu dünyaya getiren Brezilyalı model Adriana Lima, “Ailem gibi” dediği Victoria’s Secret’a geri döndü. Lima, markanın yeni Heavenly Eau de Parfum’ünün yüzü oldu

Adriana Lima, Victoria’s Secret’a geri döndü

Adriana Lima, kendisine dünya çapında ün kazandıran marka olan Victoria's Secret'a geri döndü. Brezilyalı süper model, markanın yeni Heavenly Eau de Parfum kampanyasının yüzü oldu. Victoria's Secret, Lima'nın yıl boyunca daha pek çok ürünün tanıtımında yer alacağını da duyurdu.

2018'de Victoria's Secret Fashion Show'dan emekli olan ancak şimdi geri dönen 41 yaşındaki üç çocuk annesi, Sølve Sundsbø tarafından kampanya için çekilen fotoğraflarda her zamanki gibi muhteşem görünüyor. Dünyaca ünlü model, kampanya çekimlerinde Anastasia Barbieri imzalı sarı bir elbise giydi.

Adriana Lima yaptığı açıklamada, "Victoria's Secret ile yeniden çalışacağım için çok heyecanlıyım, marka benim için her zaman bir aile gibi oldu" deyip devam etti: "Bu ikonik kokunun yüzü olmak çok özel çünkü bir kadının ışıltısını güzel bir şekilde tamamlayarak Victoria's Secret'ın ilham verici tüm kadınları kutlama misyonunu simgeliyor. Herkesle yeniden sette olmak inanılmazdı.”

Victoria's Secret Heavenly parfümü; beyaz yasemin, vanilya sandal ağacı ve altın misk notaları içeren sıcak bir koku Parfüm ustası İlias Ermenidis kokuyu, ‘mutlak kadınsılığın ışıltılı şehvetle buluştuğu yer’ olarak tanımlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi