GÜZELLİK - MAKYAJ

Prada, güzellik sektöründe ben de varım diyor

Prada, birçok lüks marka gibi güzellik sektörüne de adım attı. İtalyan markanın piyasaya sunduğu Prada Skin koleksiyonunda cildi yenileyen, canlandıran ve güçlendiren nemlendiriciler, Prada Color koleksiyonunda ise farklı renk paletlerinden rujlar ve fondötenler yer alıyor

 Prada, güzellik sektöründe ben de varım diyor

İtalyan moda devi Prada, yenilikçi Prada Skin ve Prada Color koleksiyonlarıyla güzellik endüstrisine giriyor. Koleksiyonlar; Prada'nın kusursuz moda estetiğini, ustalıkla iç içe geçmiş mirasını ve yenilikçiliğini somutlaştırıyor.

Prada Beauty koleksiyonları; minimalizm ve maksimalizm, sadelik ve çok yönlülük gibi zıt unsurları bir araya getiriyor.

Prada Beauty için hazırlanan kampanyada, modeller Selena Forrest ve Greta Hofer yer alıyor. Hem inceliği, hem de oyunculuğu dengeleyen bir vizyonu yansıtan kampanya fotoğrafları ise Tim Elkaim imzası taşıyor.

Prada Skin koleksiyonu, cildin doğal dayanıklılığını güçlendirmek için tasarlanmış uyarlanabilir cilt teknolojisinden yararlanıyor. Seri; cildi yenileyen, canlandıran ve güçlendiren, doğal bir ışıltıyı destekleyen nemlendiricileri içeriyor.

Prada Color koleksiyonu ise yaratıcı keşif ve kendini ifade etmeye izin veren eklektik ruj tonları ve fondötenleri bünyesinde barındırıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi