EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Grammy'nin güzellik detayları

Geçtiğimiz gece düzenlenen 59. Grammy Ödülleri’nde müzik dünyasının birbirinden ünlü isimleri ödüllerine kavuşurken kırmızı halıdaki stil yarışından sonra güzellik yarışının kazananlarını açıklıyoruz. Saç ve makyajlarıyla stillerini tamamlayan ve bizlerden tam puan alan bu isimlerin güzellik detaylarını inceliyoruz.

profil
BT Ekip
13.02.2017
Grammy'nin güzellik detayları

Gecenin en başarılı ismi olan ünlü şarkıcı, yeşil Givenchy elbisesinin enerjisini, sade ve klasik saç, makyajıyla dengelemeyi tercih etmiş. Vazgeçemediği siyah kuyruklu eyeliner’ıyla makyajına imza atan Adele, şeftali tonlarındaki nude ruju ve bronzer ile kontürlenmiş ten makyajıyla zarifliğini ön plana çıkarıyor. Yeşil elbisesiyle uyum sağlayan altın rengi küpelerin ünlü şarkıcının salaş topladığı saçlarıyla bütünleşmesini çok sevdik. 

Grammy'nin güzellik detayları

Gecede sahne alan ve ödül kazanan isimlerden biri de Beyonce’ydi. İkiz bebeklere hamile olduğu müjdesiyle yakın zaman önce hayranlarını sevindiren ünlü isim, saç ve makyajında doğal güzelliğini ön plana çıkarmak istemiş. Düz fönle kullandığı beline kadar uzanan saçları, Beyonce’nin payetli elbisesinin öne geçiyor. Bronz tonlarda tercih ettiği doğal makyajıyla natürel bir duruş sergiliyor.

Grammy'nin güzellik detayları

Jennifer Lopez, her zamanki gibi bronz tonlardaki bol kontür ve aydınlatıcılı makyaj stilinden vazgeçmemiş. Yüzünü boyutlandırdıktan sonra içten bir parlaklık kazandıran ıslak aydınlatıcı efekti kullanan ünlü şarkıcı, ruj olarak son zamanların trendi nude gloss’ları tercih etmiş. Gözlerinde çok koyu durmayan kahve dumanlı göz makyajı ve dolgun kirpik uygulaması görüyoruz. J Lo da Beyonce gibi “Cher trendi” olarak geçen uzun, düz saçlarıyla kırmızı halıda boy gösterdi. 

Grammy'nin güzellik detayları

Kırmızı halıların son zamanlardaki en popüler isimlerinden biri olan Chrissy Teigen, ıslak efekti verilmiş ve abartılı bir şekilde yandan ayrılmış dalgalı saçlarıyla oldukça tarz bir görünüm ortaya koyuyor. Siyah göz kalemiyle çerçevelenmiş gözlerine koyu gölgeler katarak derinlik yakalayan Teigen, kahve bir gloss yardımıyla yüzüne ışıltı katmış. 

Grammy'nin güzellik detayları

Eski saçlarıyla Grammy Ödülleri’ne katılan Rihanna’nın hem stil hem de güzellik detaylarında eskiye dönüş görüyoruz. Bal rengi gözlerini ön plana çıkaran siyah smokey makyajı, ünlü şarkıcıya çok yakışıyor. Tamamen silinmiş olarak görünen nude dudakları, şarkıcının gözlerine ve keskin kontürüne dikkat çekiyor. Rihanna, kızıllık barındıran kahve tonlarındaki ışıklandırılmış saçlarını dalgalı kullanmayı tercih etmiş. 

Grammy'nin güzellik detayları
Önceki ve Sonraki
Haberler