EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

En iyi 15 bronzer

Bronzerlar günümüzde daha çok kış aylarında, yazdan kalma görüntüyü özleyenlerin ten rengini hafifçe ısıtmak ve sağlıklı görünmek için uyguladığı bir makyaj ürünü haline geldi. Işıltılı, hafif bronz ve sağlıklı bir görünüm için hangi bronzlerları tercih edebiliriz? Sizler için araştırdık.

profil
BT Ekip
18.03.2021
En iyi 15 bronzer

Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer, şekillendirilebilir kapama ve kusursuz karışım sunan ince bir formüle sahip. Doğal mat bir yüzeye sahip bu toz bronzlaştırıcı yüz ve vücut üzerinde iz bırakmıyor ve güneşte kalınmış gibi doğal bir görünüm için sıcaklık katıyor.


Bu bronzer, doğal ışıltıyla parıltılı, gerçek bronzluğun güzel görünümünü kusursuz bir şekilde taklit eden rosé tonları ile zenginleştirilmiştir. Alın, yanaklar, çene ve boyun gibi bölgelerde yumuşak bir toz fırçasıyla uygulayın.


Altın-nektar tonlu Gold Rush allık her makyaja doğal görünümlü sıcak bir ışıltı sağlıyor...


Parlak ve şekillendirilmiş bir yüz görünümü için fırçanızı basitçe çikolata renkli bronzlaştırıcı, şeftalimsi allık ve ışıltılı şampanya renkli aydınlatıcı üzerinde gezdirin.


El yapımı bu allık, pigmentler ve tozlar arasında mükemmel bir denge oluşturmak ve eşsiz bir sonuç sunmak için İtalya'daki gelişmiş "mix" tekniği kullanılarak formüle edilmiştir.


Cildin parlaklığını üç saniye içinde uyandıran pudra Terracotta Light doğal görünümlü bronzluk sunuyor. Bu hafif yapılı pudra, her cilt tonunun sağlıklı parlaklığını ortaya çıkarmak için canlı renklerle zenginleştirilmiş Güneş öpücüğü tonlarının eşsiz bir karışımına sahip...


Dior Blush, yanaklara yoğun, uzun süre kalıcı ve yüksek pigmentli renk veriyor. Dior Blush'un renk tonları efsanevi Rouge Dior renklerinen ilham alınarak tasarlandı. Renk yoğunluğu hafiften yoğuna doğru sizin tercihinize göre arttırılabilir. Rouge Blush mat, satensi ve ışıltılı olmak üzere farklı bitişlere sahip...


Tüm cilt tonlarında zahmetsiz bir tatil parıltısı oluşturmak için 3 yeni tonda kontur allık içerir.


Özel formülü ile çok daha doğal renkler sunarken, içerisindeki Macadamia Yağı da cildin nem ve yağ dengesini korumaya yardımcı olur. Işıltılı bir bronzluk sağlar.


Modern hibrid allık, krem yapısının pürüzsüzlüğü, likit yapının harmanlanabilirliği ve pudranın uygulama sonucuyla uzun süre kalıcı renk ve prizmatik yansıtıcılı bir ışıltı sağlar. Yumuşak pastellerden mercan ve mürdümlere uzanan renk seçeneği ile bu allık ışığı yansıtıcı, pürüzsüz bir uygulama sonucu sağlar.


Murumuru Yağı ile zenginleştirilmiş ultra lüks bronzlaştırıcı, cildinize Brezilya ışıltısı verir! Nemlendirici mucize, cilt dokusunu pürüzsüzleştiren, cilt rengini aydınlatan ve muhteşem bir şekilde bronz kaplama sağlayan inci ve fokus pigmentleri içerir. Kokusu ise güneş kremi gibi...


Cildinize aydınlık görünüm verip ışıltı sağlayan, uzun süre kalıcı bir formüle sahip wet n wild Color Icon Bronzer ile kendinizi şımartın. En sevdiğiniz özellikleri vurgulamak ve tüm yıl boyunca bronz görünüm elde etmek için ideal... Uzun ömürlü kadifemsi dokusu ile tüm cilt tonlarında zahmetsizce karışır.


Macadamia Oil özel formülü ile çok daha doğal renkler sunarken içeriğindeki Macadamia Yağı da cildin nem ve yağ dengesini korumaya yardımcı olur. Elmacık kemiklerine doğal ışıltı kazandırır.


Çok boyutlu bronz etki için istediğin bronz rengi seç ve cildini aydınlat! Bronz tonlar tüm ciltte altın ışıltılar için saf bronz pigmentler içeriyor.  Her cilt rengine yakışacak tonlarla derin ve çok boyutlu bronz etki sağlıyor.  Hafif, yüzde kolay dağıtılabilen doku tüm cilt tipleri için uygun...


Doğal bronzlaşmış cilt görünümü yaratıyor ve yüze sıcaklık, canlılık veriyor. Kontür için de kullanılıyor.

Bonus: 8 bronzer önerisi


Önceki ve Sonraki
Haberler