EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

En iyi 10 likit allık

İlkbahar ile makyajlar renklensin! Likit allıklar yazın bronz tene çok yakıştığı gibi, kış ve bahar mevsiminde de soğuktan cansız ve renksiz görünen cilde canlı bir görünüm veriyorlar. Üstelik likit allıklar ayarlanabilir yoğunlukta olduğundan rengin açıklığını veya koyuluğunu belirleyebilirsiniz. Makyaj çantalarınızın vazgeçilmezi olmaya aday en iyi 10 likit allığı sizler için derledik.

profil
BT Ekip
02.04.2021
En iyi 10 likit allık

Dilerseniz allık, dilerseniz ruj olarak kullanabileceğiniz Lip&Cheek Stain Likit Dudak ve Yanak Renklendiricisi, hem doğal görünümlü makyaja sahip olmanıza hem de uzun süre kalıcı etkisiyle makyajınızı tazelemeye daha az ihtiyaç duymanıza yardımcı olacak.


Nars Liquid Blush, allık koleksiyonunun likit versiyonudur. İpeksi, hafif, doğal bir görünüm ve ikinci ten efekti yaratır. Sağlıkla parlayan cildi ortaya çıkarır. Saten bitişlidir. Ayarlanabilir formülüyle zahmetsizce, hızlı ve kolay bir uygulama sağlar.


Her cilde ve cilt tonuna uygun renkleri bulunan bu allık sıvı formda olup, cilde parmak ya da hafif fırça dokunuşları ile tampon hareketler yardımıyla sürülünce daha güzel sonuç veren, ciltte allık var ama yokmuş gibi içten gelen hafif, harika bir doku sağlıyor. Hem yanaklarınıza hem dudaklarınıza sürebilirsiniz.


Baby Doll Kiss&Blush; özel geliştirilmiş formülüyle hem allık hem de ruj özelliği gösteren ikili teknolojiyi sunuyor. Bu özel formül ekstra yoğun renk içeriğiyle dudakve yanaklarla aynı anda mükemmel bir uyum sağlıyor.


Modern, nemli ve doğal bir görünüm için likit allık. Hafif tonları ile daha dolgun ve bakımlı bir cilt görünümü elde edebilirsiniz...


SPF 30 cildi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olan etkisiyle cilde doğal bir canlılık kazandırır.


İlk olarak 1970'lerde bir egzotik dansçı için yaratılmış olan bu ikonik renklendirici, kült favoriler listesine geçmiştir. Tam istediğiniz gibi bir uygulama sağlayan aplikatörü ile dudaklara kolaylıkla sürülür, yanaklara zahmetsizce yayılır ve öpücüklere dayanıklı rengi ile saatler boyu süren muhteşem bir görünüm verir. 


Shea yağı içeren formülü sayesinde yanaklara canlı renk görünümü veren ürünün 6 farklı renk tonu bulunuyor. Doğal renk tonları ile Sweet Cheeks Soft Cheek Tint likit allık, makyaj çantanızın vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday!


Kremsi dokusu hafif ve ipeksi uygulama sağlarken su bazlı jel yapısı sayesinde yumuşak ve artırılabilir renkler içerir. Yeni Cheek Heat Likit Allık ile yanaklarda taze bir sıcaklık isteyenler için tasarlanmıştır.


İşlenmiş pigmentler ile talksız allık formülü saf, fakat yoğun renk görünümü sağlar. Kuru ciltler için mükemmel olan bu ürün ayrıca uzun süre kalıcıdır. Kremsi formülü kolay uygulanmasını ve karışmasını sağlar.

Bonus: En iyi 15 bronzer


Önceki ve Sonraki
Haberler