GÜZELLİK - MAKYAJ

Dior Beauty, yeni 'Rouge Dior' kampanyasını ünlü isimlerle duyurdu

Anya Taylor-Joy, Rachel Zegler, Yara Shahıdı ve Dilraba Dilmurat; Dior Beauty’nin yeni Rouge Dior kampanyası için objektif karşısına geçti. Ünlü isimler kampanya için ruj serisinin en çarpıcı kırmızı tonlarını, yine aynı renklerde kıyafetlerle birlikte tanıttı

profil
BT Ekip
25.01.2024
Dior Beauty, yeni 'Rouge Dior' kampanyasını ünlü isimlerle duyurdu

Dior'un 2024 yılı için hazırladığı yeni Rouge Dior ruj kampanyası, ikonik güzellik ve zarafetin çarpıcı bir vitrinini sunuyor. Kampanya; Anya Taylor-Joy, Yara Shahidi, Rachel Zegler ve Dilraba Dilmurat gibi ünlü marka elçilerinin varlığıyla daha da güçleniyor. Bu ilham perileri, Dior hayalini hayata geçiriyor ve dünya çapındaki kadınlara güç, güzellik ve kararlılık mesajı veriyor.

Yara Shahidi kampanyada, kadife kaplamasıyla incelikli bir zarafetin vücut bulmuş hali olan büyüleyici yeni renk tonu 300 Nude Style'ı tanıtıyor. Anya Taylor-Joy ise daha önce Dior Addict Ruj kampanyasının reklamının yüzü olmuş ve markayla olan bağını daha da sağlamlaştırmıştı.

Yeni Rouge Dior serisi, iki zarif yüzeyde sunulan 70 renkten oluşan etkileyici bir palete sahip: Kadife ve saten. Her renk tonu, benzersiz bir stil ve kişilik ifadesi sunarak mükemmel bir şekilde işlenmiş. Göze çarpan tonlar arasında; Anya, Yara ve Rachel tarafından zarif bir şekilde sürülen ve uyumlu kırmızı kıyafetlerle birlikte kullanılan canlı kırmızı 999 yer alıyor.

Bu yıl Rachel Zegler ve Dilraba Dilmurat'ın marka elçileri olarak eklenmesi, kampanyaya yeni bir bakış açısı getiriyor. Kampanyada ünlü isimlerin giydiği tül kumaştan zarif pilelere kadar tüm kıyafetler, canlı ruj tonlarıyla uyum sağlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog