GÜZELLİK - MAKYAJ

Dilan Çiçek Deniz, Armani Beauty’nin ilk Türkiye marka elçisi oldu

Armani Beauty, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in ilk lokal marka elçisi olduğunu duyurdu. Geçtiğimiz sene Armani’nin ilk Türk davetlisi olarak Venedik Film Festivali’ne katılan Deniz, artık markanın Türkiye’deki elçisi olarak farklı projelerde boy gösterecek

Dilan Çiçek Deniz, Armani Beauty’nin ilk Türkiye marka elçisi oldu

İtalyan güzellik markası Armani Beauty, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz’i ilk Türkiye marka elçisi olarak duyurdu. Deniz’in, markanın makyaj ve parfümlerini sene boyunca tanıtacağı, makyaj koleksiyonu ile ikonik parfümü Si’nin marka yüzü olacağı açıklandı.

Geçtiğimiz sene Armani’nin ilk Türk davetlisi olarak Venedik Film Festivali’ne katılarak göz kamaştıran Dilan Çiçek Deniz, bu sene de markanın uluslararası etkinliklerine katılım gösterip markanın dijital iletişimini sağlayacak.

Deniz, Armani Beauty ailesinin bir parçası olmaktan duyduğu mutluluğu şöyle anlattı: “Armani Beauty’nin ilk lokal marka elçisi olmaktan mutluluk duyuyorum. Geçtiğimiz sene Armani’nin özel davetlisi olarak Venedik Film Festivali’ne katılmıştım. Bu sene birlikteliğimizi bir üst boyuta taşıyarak markanın makyaj ve parfümlerinin elçisi olduğum için çok gururlu ve heyecanlıyım.”

Güzel oyuncu, marka favorilerini de açıkladı: “Armani Beauty favori ürünlerimde tartışmasız markanın ikonik parfümü Si, ipeksi bir yapıya sahip Luminous Silk fondöten, likit göz farı Eye Tint ile Lip Power ruj yer alıyor.”

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi