MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fransız futbolcu Antoine Griezmann, yeniden Mango Man’in yüzü oldu

Mango Man İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunu ve yeni marka konseptini tanıtmak için bir kez daha ünlü futbolcu Antoine Griezmann ile iş birliği yapıyor. Griezmann, İlkbahar/Yaz 2023 sezon önerilerinin yeni yüzü ve Mango Man’in ‘kendini aşma’ teması üzerine kurulu yeni konsepti ‘Move Forward’ın elçisi oldu

Fransız futbolcu Antoine Griezmann, yeniden Mango Man’in yüzü oldu

Mango Man bir kez daha özel bir anlaşmaya imza atıyor: Ünlü futbolcu Antoine Griezmann, bu İlkbahar/Yaz sezonunda yeniden markanın yüzü oldu. Mango; üst seviye bir global spor ikonu olan Fransız forvetin beğeni toplayan giyim tarzının yanında değerleri ile özgün ve rahat doğasının, Griezmann’ı ideal bir Mango Man elçisi yaptığını söylüyor.

Buna ek olarak, dirençli yapısı ve kazanan ruhu da onu, Mango Man’in kendini aşmayı temel alan yeni konsepti ‘Move Forward’ı tanıtmak için mükemmel bir isim haline getiriyor. Griezmann ile Mango Man pes etmemenin, belirlenen hedeflere ulaşmak için kendini aşmanın ve hayat boyunca önümüze çıkan zorlukların üstesinden gelmenin önemini vurguluyor.

Mango Man İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu bu yeni konsepte eşlik ediyor. Farklı okazyonlarda giyilebilen çok yönlü ürünlerden oluşan koleksiyon; özellikle seyahat eden, hayat akışlarına uyum sağlayacak stil ve rahatlıkta ürünler arayan erkeklere yönelik. Rahat bir siluete sahip özel dikim parçalar, yazlık gömlekler ve safari ceketlerden oluşan koleksiyon, sıcak havalar için ideal görünümler oluşturuyor.

Keten ve triko kumaşlar, koleksiyonun başrollerinde yer alıyor. Onlara gofre kumaş ve poplinin yanında, geleneksel ketenden daha uyumlu bir yapıya sahip, daha akışkan bir elyaf olan Tencel keten gibi diğer kumaşlar da eşlik ediyor. Temel renklerini nötr, yeşil ve kahverengi tonlarının oluşturduğu gömlek, takım elbise, triko ve pantolonlar, daha yazlık bir renk paletiyle zenginleştiriliyor. Koleksiyon, seyahate eşlik eden ve gezilerin vazgeçilmezi olan sandaletler ile rahat espadrillerden sırt ve seyahat çantalarına kadar çok seçenekli aksesuarları da kapsıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi