GÜZELLİK - MAKYAJ

Deva Cassel’den göz alıcı Dior makyajı

Güzel model Deva Cassel, marka elçisi olduğu Dior Beauty’nin son kampanyası için objektif karşısına geçti. Diorshow kampanyasında güzel oyuncu, etkileyici göz makyajıyla dikkat çekiyor

profil
BT Ekip
14.06.2024
Deva Cassel’den göz alıcı Dior makyajı

Deva Cassel, Dior Beauty’nin yeni Diorshow göz makyajı kampanyasının yüzü olarak parlıyor. Yakın zamanda Dior’un makyaj elçisi olarak açıklanan ünlü güzel, yaz kampanyası için objektif karşısına geçti. Kampanya, Diorshow serisindeki en yeni ürünlere dikkat çeken çarpıcı göz makyajını sergileyen Cassel’i şık, siyah bir smokinle öne çıkarıyor.

Fotoğraflarda Deva Cassel; Diorshow Maximizer 4D Lash Primer, Stylo Eye Pencil ve Mono Couleur göz farının çok yönlü yeteneklerini sergiliyor. Zarif kanatlı göz kaleminden hacimli, dolgun kirpiklere ve hatta Mısır sanat eserlerini anımsatan ışıltılı, pastel çizgili tasarımlara kadar her görünüm adeta göz kamaştırıyor.

Diorshow Mono Couleur göz farı koleksiyonu, yeni yüksek performanslı formüller ve couture zarafetini yansıtan renk tonlarıyla dikkat çekiyor. Diorshow Maximizer 4D Kirpik Astarı ise maskaranın etkilerini güçlendirmek, hacmi, kıvrımı, uzunluğu ve belirginliği artırmak için tasarlanmış. Diorshow Stylo Göz Kalemi de göz makyajına yoğunluk ve dayanıklılık kazandırıyor. Markaya göre bu suya dayanıklı eyeliner, ultra kremsi ucu sayesinde 24 saat kalıcılığa sahip.

Önceki ve Sonraki
Haberler