EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

BT Ekip seçti: Eyeliner

Eyeliner çekme konusunda bir Adele ustalığına erişmek hayli zor görünüyor olabilir. Ancak BT Ekip olarak elimizden geleni yapıyoruz! Bu kez sizler için kolayca uygulayabildiğimiz ve memnun kaldığımız eyeliner'ları seçtik. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın.

profil
BT Ekip
03.11.2016
BT Ekip seçti: Eyeliner

Mat yapıda simsiyah renge sahip eyeliner, gün içinde dağılmıyor. İnce ucu sayesinde kuyruklu eyeliner çekmeyi kolaylaştırıyor.

BT Ekip seçti: Eyeliner

Mat siyah, kahve ve lacivert gibi renk tonlarıyla tüm gözler için uyumlu olacaktır. Paketin içinden çıkan ince eyeliner fırçasıyla yumuşak ve kolay bir sürüm sağlıyor. Sürdükten sonra çabuk kuruduğu için gün boyu akma, dağılma yapmıyor.

BT Ekip seçti: Eyeliner

Fazla sıvı olmayan yapısıyla Lancome Artliner, kolaylıkla sürülebiliyor. Dolgun bir siyah renk ve gün içinde dağılmayan bir eyeliner arıyorsanız cevabınızı buldunuz. 

BT Ekip seçti: Eyeliner

Eyeliner sürerken ayna karşısında çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız kalem şeklindeki bu eyeliner size bir hayli zaman kazandıracak. Mat siyah rengi, uzun süre kalıcı olması ve toplanmaması ile gönülleri fethetti.

BT Ekip seçti: Eyeliner

Eğer likit, fırçalı eyeliner’lar en büyük kabusunuz ise YSL’in bu basit görünümlü kalem eyeliner’ı imdadınıza yetişecek. Kalem eyeliner’ı gözlerinize kolayca uygulayabilirsiniz. Ayrıca gün boyu kalıcı ve göz çevrenizde dağılmıyor. Kalemin diğer ucundaki fırçayla ise dumanlı bir makyaj görünümü elde edebilirsiniz. 

BT Ekip seçti: Eyeliner

Eyeliner çekerken hepimizin ortak noktası düz bir çizgi çekebilmek bunu da Diorshow Art Pen'in jelimsi kıvamı ve keçe ucu sayesinde yapabilmek çok kolay. Gözleri çekik ve yarım göz kapağına sahip olanlar için şiddetle tavsiyemizdir.

BT Ekip seçti: Eyeliner
Önceki ve Sonraki
Haberler