EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

BT Ekip seçti: BB Kremler

Makyaj severler için sihirli iki harftir BB kremler... Beauty Balm olarak anılan bu renkli nemlendiriciler hem cildinizi nemlendiriyor hem de hafif bir kapatıcılık etkisi sağlıyor. BT Ekip olarak sıcak yaz aylarında fondöten yerine daha çok bağlandığımız ve sevdiğimiz BB kremleri seçtik. Siz de yorumlarda önerilerinizi paylaşmayı unutmayın!

profil
BT Ekip
22.06.2016
BT Ekip seçti: BB Kremler

Çok fazla cilt problemi olmayanlar uygun fiyatlı Maybelline Pure BB kremi tercih edebilir. Ancak fazla akışkan ve yağlı yapısından dolayı yağlı ciltler için uygun bir seçim olmayabilir. Karma ciltler için ise pudra yardımıyla pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.

BT Ekip seçti: BB Kremler

Hafif yapısıyla öne çıkan Pure Beauty BB krem, cildi nemlendiriyor, kızarıkları kapatıyor. Pure Beauty’nin en büyük artısı ise cilde doğal bir ışıltı katması, başka bir aydınlatıcı ürün kullanmadan günlük makyajınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz

BT Ekip seçti: BB Kremler

MAC BB kremin asıl kullanım amacı, cilt tonunu eşitlemek ve kızarık ciltler için renk eşitizliğini kapatmak. Cildi korurken aynı zamanda fondöten kapatıcılığı da sağlayan MAC BB krem, günlük kullanım için de oldukça uygun. Yaz sıcaklarında yüzünüze kat kat ürün kullanmak istemiyor ve doğal görünümlü makyajdan hoşlanıyorsanız, tercihleriniz arasına girebilir.

BT Ekip seçti: BB Kremler

Hassas ciltten muzdaripseniz ve piyasadaki BB kremler cildinizde her zaman koyu duruyorsa Body Shop’ın ‘All-In-One’ BB kremini tercih edebilirsiniz. Cildi kurutmadan nemlendiriyor ve sürüldüğü anda ten rengine uyum sağlıyor. Ancak yoğun bir kapatıcılık arıyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılamayabilir.

BT Ekip seçti: BB Kremler

Yazın gelmesiyle birlikte güneş korumalı Garnier’in BB kremi uygun fiyatlı bir seçenek olabilir. Ciltte hızla emilen krem, hem orta derecede bir kapatıcılık sağlıyor hem de yağlı bir görünüm bırakmıyor.

BT Ekip seçti: BB Kremler

Her ne kadar BB krem olarak anılmasa da renkli bir nemlendirici olma özelliğini taşıyan Dermalogica’nın Skinperfect Primer ürünü günlük makyajınızda hem hafif bir kapatıcılık sunuyor hem de cildinizi nemlendiriyor. Ayrıca güneş koruması ve yaşlanma karşıtı özellikleri artı puan katıyor.

BT Ekip seçti: BB Kremler
Önceki ve Sonraki
Haberler