EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ÜNLÜLER

Blake Lively yeni bir stil başlattı

İkinci kez anne olmaya hazırlanan Blake Lively, yeni filmi The Shallows’un tanıtımı için gün içinde birbirinden farklı stiliyle karşımıza çıkıyor. Kırmızı halıda yine asil stilinden ödün vermeyen Lively, gün içinde ise abiye elbiseleri ile kombinlediği spor parçalarla farklı bir tarz ortaya koydu.

profil
BT Ekip
22.06.2016
Blake Lively yeni bir stil başlattı
Yeni bir stil öncüsü

Ünlü oyuncu Blake Lively, yeni filmi The Shallows’un galası için New York’taki kırmızı halı törenine katıldı. Lively, üst kısmı siyah büstiyerden alt kısmı ise uçuş uçuş tülden oluşan Carolina Herrera elbisesi ile yine göz doldurdu.

Lively gün içinde giydiği kıyafetlerle ise yeni bir akımın öncüsü olabilir. İlk olarak sarı renkte  uçuş uçuş  bir Jenny Packham elbise giyen Lively, üstündeki kot ceketiyle bu şık kıyafete spor bir tarz katmış.

 

 

Bir sonraki gün ise Lively, gümüş işleme detaylı Michael Kors beyaz mini elbisesinin üzerine giydiği kapüşonlu sweatshirt ile yine aynı tarzı yakaladı.

Blake Lively, yeni bir trendin elçisi mi oldu yoksa stilleri bir tesadüf eseri mi bilinmez ancak bu spor-şıklık kendisine bir hayli yakışmış. Önümüzdeki günlerde daha fazla göreceğimize eminiz.

Önceki ve Sonraki
Haberler