EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Zararlı ışınlarla savaşan 9 güneş kremi

Yazın en sevdiğimiz şeylerden biri de bronz bir tene sahip olmaktır. Bunun için saatlerce güneşin altında kıpırdamadan yatmayı bile göze alırız. Ama bu sırada güneşin zararlı ışınlarına da maruz kalırız. Bu nedenle yüksek oranda SPF içeren ama aynı zamanda bronzlaşmayı da destekleyen güneş kremleriyle istediğimiz gibi bir cilt tonuna sahip olabiliriz. İşte zararlı ışınlarla savaşırken doğal bir bronzluk vaat eden 9 güneş kremi

Zararlı ışınlarla savaşan 9 güneş kremi

Bio-Technologic hammaddeler ile desteklenmiş özel formül, ciltteki hücreleri yenileyerek cilt yapısını gençleştirmeye ve yoğun nemlendirici içeriği sayesinde vücut esnekliğini geliştirerek, güneşin yarattığı cilt gerginliğini en aza indirmeye yardımcı oluyor. Özellikle ince deriye sahip yüz bölgesine uygulandığında kök hücreli içeriği ile kırışık oluşumunu en aza indirmeyi ve deriyi güneşin etkilerinden korumayı destekliyor.


Ultra uzun UVA ışınlarına karşı en etkili güneş filtresine sahip olan ürün; renksiz, hafif ve akışkan dokusu ve SPF 50+ özelliğiyle göz çevresinde de kullanılabiliyor. Suya ve kuma dayanıklı an ürün, vücutta yağlı bir his bırakmıyor. İçeriğindeki E vitamini, UV kaynaklı sorunlarda cilde bakım yapmaya yardımcı oluyor.


Güneşe karşı koruyucu bir süt olan ve SPF 50+ özelliğine sahip olan ürün; yüksek koruma sağlıyor. Sprey şeklindeki ürün, güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerinin görünümüne karşı koruma sağlamaya yardımcı oluyor. Kullanımı son derece pratik olan bu güneş spreyi; hem hafif, hem de suya ve tere dayanıklı. Cilt üzerinde eriyen, akışkan bir dokuya sahip olan ürün; cilt üzerinde beyaz tabaka oluşturmayan, son derece hafif bir dokuya sahip.


Çok yüksek korumalı, renkli dokulu bu BB yüz emülsiyonu; doğal bronzlukta bir cilt tonu elde etmenize yardımcı olarak, ideal cilt tonunu açığa çıkarmanıza destek oluyor. Karma ve yağlı ciltler için uygun olan ürün, ince matlaştırıcı dokusuyla cildi aydınlatmaya yardımcı olur. Mineraller ile zenginleştirilmiş formülü güneş ışınlarının zararlı etkilerine, güneş kaynaklı erken cilt yaşlanmasına ve koyu lekelere karşı korumaya yardımcıdır. Güçlendirici ve yatıştırıcı Vichy Termal Su içerir ve suya karşı dayanıklıdır.


Ultra hafif ve ciltte iz bırakmayan bir dokuya sahip olan bu yüksek korumalı güneş kremi; hassas veya lekeye meyilli ciltler için üretilmiştir. Parfümsüz formülüyle, cilde sürüldüğünde, makyaj aratmayan ışıltı dolu bir bitiş sağlar.


Akneye eğilimli ciltler için cilt kusurlarını ve cilt kusurlarının yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı güneş koruyucu Keracynl UV SPF 50+, UVB ve UVA ışınlarına karşı cildi korur ve matlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Akışkan dokusu sayesinde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz.


Ürün; lekeye karşıtı aktif destek sunmasının yanı sıra güneşten korumaya yardımcı olarak pürüzsüz ve yumuşak bir cilt yapısına destek verir. Su bazlı ve ciltte yapışkanlık hissi bırakmayan formülü ile UVA-UVB ışınlarına karşı etkin koruma sağlamaya yardım eder.


Ürün, UVA ve UVB ışınlarına karşı hücreden başlayan koruma sağlar. Doğal bronzlaşma sürecinin hızlandırılmasına ve bronzluk süresinin uzatılmasına yardımcı olur. Transparan ve ultra akışkan bir kuru yağ dokusuna sahiptir. Uygulama sonrası yağlı bir his bırakmaz.


Photo Reverse Cream in Stick, patentli Photo Reverse teknolojisi sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken aynı zamanda güneş altında bile leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildinizde aydınlatıcı ve nemlendirici etki sağlar. Foto yaşlanmayı önlemeye destek olur. Suya dayanıklıdır ve gözenekleri tıkamaz. Hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için uygundur.


Aile boyu kullanıma uygun SPF 30+ korumalı sprey güneş sütü, hafif yapısıyla anında emilir ve ciltte yumuşaklık sağlar. Hassas ciltli yetişkin ve çocuklara özel olarak tasarlanmış zengin formülü, cilde uzun süreli yatıştırıcı bakım sunar. İçeriğindeki aqua mimic teknolojisi sayesinde cildin doğal nem mekanizmalarını taklit eder ve ideal nem dengesini korumaya yardımcı olur.


Önceki ve Sonraki
Haberler