EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Peeling etkili en iyi 5 yüz maskesi

Cildi temizlemek ve ölü deriden arındırmak için belli aralıklar ile peeling yapmamız gerekiyor. Pürüzsüz bir cilt için kullanabileceğiniz 5 yüz maskesini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
25.03.2021
Peeling etkili en iyi 5 yüz maskesi

İçerdiği doğal meyve asidi (AHA) bakımından zengin, taze toplanmış Korsika greyfurt ile anında cilde eksfoliasyon yapan (ölü cilt hücrelerini gideren)  bir ürün ve hoş kokusuyla ruhu da canlandırıyor. Reçelimsi ve parçacıklı yapısıyla, uygulandığı andan itibaren cildi arındırıyor ve içten gelen bir ışıltı kazandırıyor.


Brezilya esmer şekeri granülleri içeren cilt yenileyici ve nemlendirici bir maske... Kullanılan esmer şeker işlem görmemiş, mineral bakımından zengin, fosfor partikülleri, kalsiyum, demir, magnezyum ve potasyum içeriyor. Esmer şeker granülleri gözeneklerinizi tıkayan siyah noktaları etkili şekilde yok ediyor ve cildinizi uzun süreli yumuşak bir forma sokuyor.


Balkabağı enzim maskesi mat, donuk ve yaşlanmış ciltler için geliştirilmiş bir ürün.  Renk eşitsizliklerini gidermeye yardımcı oluyor. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü en aza indirgemeyi destekliyor. Cilde pürüzsüz, aydınlık ve genç bir görünüm kazandırıyor.


Shiseido Waso Beauty Sleeping Mask, cildi derin bir uyku çekmiş gibi canlı gösteren, yüzden temizlenmesi gerekmeyen jel yapıda bir gece maskesi... Gece uyumadan önce cilde uygulanıyor ve siz uyurken sabaha kadar cildinize nüfuz ediyor. Ertesi güne canlı, nemli, iyi dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle başlamanızı sağlıyor.


Hindistan'ın Vedik kültürüne ait bir yöntem olan ve binlerce yıldır kullanılan Ayurvedik geleneklerden esinlenerek hazırlanan Himalayan Charcoal Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske, bambu kömürü, yeşil çay yaprakları ve organik çay ağacı yağı gibi %100 vegan ve doğal içeriklerden oluşuyor. Cildi kir ve kalıntılardan arındırmaya yardımcı olarak, daha temiz ve arınmış bir cilt görünümü sunuyor.

Bonus: En iyi kağıt maskeler
 


Önceki ve Sonraki
Haberler