EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En iyi kağıt maskeler

Mevsim geçişlerinde hassaslaşan ve canlılığını kaybeden ciltler için yoğun formüllü tek kullanımlık kağıt maskeler etkili bir seçenek. En çok tercih edilen kağıt maskeleri inceledik.

profil
BT Ekip
21.08.2019
En iyi kağıt maskeler

"COOLSHEET™ içeriğinde bulunan gliserin ve hidrajel fomülü ile cildin yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlayan bir kağıt maske. Uygulandığı anda serinletici bir etki yaratıyor ve cildin daha canlı, sağlıklı görünmesini sağlıyor. Cilt kuruluğundan kaynaklanan ince çizgi ve kırışıklıklara etki ediyor. Tüm cilt tipleri için uygun. Kuru ve temiz ciltte 15 dakika bekletmeniz yeterli. Gluten, paraben, ftalat, sabun, mineral yağlar ve petrol türevleri içermiyor.

 

 


Dörtlü paketler halinde satılan maske haftalık uygulama için öneriliyor. İç katmanı çevresel faktörlerin sebep olduğu etmenlere karşı cildi korumaya yardımcı olurken dış katman cilde daha hızlı etki ederek canlı, ışıltılı ve genç görünümlü bir cilde sahip olunmasını destekliyor. Konsantre formül özellikle mevsim geçişlerinden kuruyan ciltleri hızlıca toparlamak için etkili. Ciltte 10 dakika bekletmek yeterli, kalan miktarı masajla uygulayabilirsiniz. 

 


Hindistancevizi kokusu ile fark yaratan maske, hassas ciltler dahil her cilt tipi için uygun. Kızarıklığa karşı etkili ve cildi sıkılaştırma özelliğine sahip olan ürün paraben, fitalat, sülfat içermiyor. 


Karma ve yağlı ciltler için uygun yoğun nem veren ferahlatıcı bir maske. Gözeneklerin görünümünü azaltmada da etkili. Yeşil çay özünü, hyaluronik asidi ve nemlendirici serumu bir araya getirişi ile öne çıkıyor. 


 


Normal ve kuru ciltler için uygun olan haftalık maske yoğun nemlendirici etkiye sahip. Maskenin içinde bulunan konsantre formül, nar özünü, hyaluronik asidi ve nemlendirici serumu bir araya getiriyor. Düzenli kullanıldığında ışıltı veren bir seçenek. 

 

 


Simple Water Boost Nemlendirici Kağıt Maske, ciltteki kuruluğun ve nemsizliğin 5 işaretini önlemek için tercih edebileceğiniz bir ürün. Düzenli kullanıldığında kuruluk, matlık, kuruluğa bağlı kırışıklıklar, gerginlik ve pürüzler ile savaşmada etkili. Asya güzellik ritüellerinden esinlenen formülünde doğal lifler bulunuyor. Paraben, alkol, parfüm ve renklendirici içermeyen ürün ile doğal ve sağlıklı bir görünüme ulaşılması hedefleniyor. 


Yüksek oranda nemlendirici serum barındıran hidrojel maske. Uygulandığında cildi ikinci bir cilt gibi sarıyor. Böylece maske uygulaması sırasında uzanıp beklemenize gerek kalmıyor. Temiz yüze uygulanana ürün durulanmıyor. Uygulama esnasında ve sonrasında serinlik hissi veriyor. Gözenekleri tıkamıyor. Hassas ciltler için uygun.

 


Tayvan kökenli KinGirls Who Cares? serisi pek çok cilt tipine uygun seçenek içeriyor. Glow-it Maske, solgun ve ışıltısını kaybetmiş ciltlere tekrar canlı ve parlak bir görünüm kazandırmak isteyenler için tasarlanan bir maske. İçeriğindeki kahve çekirdeği, yasemin çiçeği yağı ve hyalüronik asit ile cilde ışıltı vererek pürüzsüz bir görünüm elde edilmesine yardımcı oluyor. 


Gözenek görünümünü azaltan bir biyo selüloz maskesi. Kömür içeriği sayesinde cildi arındırıyor ve gözenek görünümünü azaltnaya yardımcı oluyor. Düzenli kullanımda cildin tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünüme ulaşmasında etkili. 


SNP'nin Rabbit Aydınlatıcı Maskesi cansız ve sert ciltlere parlaklık ve yumuşaklığın geri kazandırılmasını amaçlıyan bir ürün. Aydınlatıcı maske, solgun ve eşit olmayan cilt tonunu aydınlatıyor ve göz alıcı, yumuşak bir cilt için nem sağlıyor. Aydınlatıcı maske, çil gibi cilt lekelerinin oluşumunu bastırmak için melanin oluşumunu azaltma özelliğine sahip. Formülünde limon suyu, hindistancevizi ve aydınlatıcı ampül bulunuyor. Yüksek seviyede önemli elektrolitlerle potasyum içeriyor.

 


SNP Ayıcık maske, kömür tozu içeren formülü ile cilt görünümünün elastikitiyetini arttırmaya yardımcı. Düzenli kullanımda yumuşak bir görünüm kazanmaya etki eder. Yüzünüzü temizledikten sonra tonik ile silerek maskeyi ağız ve göz çevresine gelmemesine dikkat ederek yerleştiriniz. 10-20 dakika bekletiniz ve maskeyi yüzünüzden çıkarınız. Geride kalan losyonu cildinize nazikçe masaj yaparak yediriniz.


%46 oranında Jeju Mandalinası içeren ürün yüksek oranda C vitamini içeriyor. Cilt tonunu eşitlemede, nemlendirmede ve canlı bir görünüm kazandırmada etkili. 


Kore kökenli üründe, antioksidan etkisi olan Camu Camu meyvesi ve B3 vitamini bulunuyor. Düzenli kullanımda cildi beyazlatma, nemlendirme ve canlı bir görünüm sağlamada etkili. 


Kore kökenli ürün paraben, alkol ve renklendirici içermiyor. Düzenli kullanıldığında likopenin canlandırıcı ve yenileyiciyi etkisini cilde kazandırmada etkili. 


Önceki ve Sonraki
Haberler