GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Oyuncu Sıla Türkoğlu, Pure Beauty’nin marka yüzü oldu

Rol aldığı ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisiyle ünlenen güzel oyuncu Sıla Türkoğlu, Watsons mağazalarında satılan, Kore güzellik markası Pure Beauty’nin Türkiye’deki ilk marka yüzü seçildi

Oyuncu Sıla Türkoğlu, Pure Beauty’nin marka yüzü oldu

Watsons Türkiye, duru güzelliğiyle büyük beğeni toplayan oyuncu Sıla Türkoğlu ile önemli bir iş birliğine imza attı. Watsons’ın, ‘Birden çok etkisiyle birden gelen güzellik’ mottosuna sahip Pure Beauty BB & CC kremlerinin ilk Türk marka yüzü, genç oyuncu Sıla Türkoğlu oldu.

Cildinin sağlıklı görünümünü korumak için kullandığı ürünleri hassasiyetle seçtiğini belirten Sıla Türkoğlu, iş birliği hakkında şöyle konuştu: “Mesleğim gereği günün önemli bir kısmını makyajlı geçiriyorum. Cildimin canlı ve sağlıklı görünümünü koruması için kullandığım bakım ürünlerinin cildimle uyum içerisinde olmasını önemsiyorum. Ayrıca günlük hayatın koşuşturması içinde çok yönlü koruma sağlayan ürünlere ihtiyaç duyuyorum. Nemlendirme, güneş koruma ve renk görünümü eşitleme gibi birçok etkiyi bir arada sunan Pure Beauty BB & CC kremler ile gün boyu doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkün. Yoğun tempomda hızla tazelenmeye ihtiyacım olduğu anlarda birden çok etkisiyle birden güzellik getiren Pure Beauty BB & CC kremlerini kullanarak kendimi yenilenmiş hissediyorum.”

Watsons Türkiye,  Sıla Türkoğlu iş birliği için büyük bir medya yatırımı yaptı ve kampanyayı, özellikle 3D kullanımıyla, İstanbul İstinyePark AVM ve Antalya Terracity AVM Watsons mağaza içi kolonları ile; Ankara Kızılay AVM, Fenerbahçe Ülker Stadyumu ve Akmerkez AVM’deki dijital ekranlardaki 3D outdoor tasarımlarıyla tanıtıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi