EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Mevsim geçişinde denemeniz gereken 4 cilt bakım serumu

Cildimiz değişen hava koşulları nedeniyle hassaslaşıyor ve pek çok cilt sorunu görünür hale geliyor. Japon bilim insanları tarafından geliştirilen dermokozmetik cilt bakım serisi Target Pro By Watsons serumlarını denedik ve mevsim geçişine özel önerilerde bulunduk.

profil
BT Ekip
05.12.2019
Mevsim geçişinde denemeniz gereken 4 cilt bakım serumu

Sonbahar ve kış aylarında en çok karşılaştığımız cilt sorunlarının başında kuruluk geliyor. Bu dönemde hassaslaşan ve kuruyan yüzünüz için yoğun nemlendirici içeren ürünler kullanmalısınız. Japon bilim insanları tarafından geliştirilen Target Pro by Watsons ürünlerinden Hydrating Serum cilt kuruluğu sorununa karşı önerdiğimiz ürünlerin başında geliyor. Cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen bu serum ayrıca içeriğindeki Hyalüronik asit ve B5 vitamini sayesinde cilt sıkılığını, pürüzsüzlüğünü ve dolgunluğunu artırmaya yardımcı. Uzun süreli nemlendirme sağlama özelliği sayesinde gün boyu iyi görünmenizi ve iyi hissetmenizi sağlıyor. 


Deniz, kum ve Güneş üçlüsü bize güzel anılar kadar kötü lekeler de bırakabiliyor… Cildin bronzluğunu kaybetmesiyle birlikte görünür hale gelen lekeler ile savaşan ürünler arasında Target Pro By Watsons Whitening Intensive Serum kısa sürede etki gösterişi ve ekonomik oluşu ile ön plana çıkıyor. Hızlıca emilen bu serum, içeriğindeki 3 tip C vitamini ile cilt lekelerinin iyileşmesine yardımcı. Ayrıca formülündeki B3 vitamini ile cilt tonunun eşitlenmesinde, canlanmasında ve ışıldamasında etkili. 


Şehir hayatı, çevresel strese sürekli maruz kalmak, su kaybı ve UV ışınları gibi etkenler cildimize zarar veren ve erken yaşlanmaya neden olan faktörler. Günlük bakım ritüelinin yanı sıra yoğun etkili dermokozmetik ürünleri de düzenli kullanarak cildinizdeki yaşlanma belirtilerini geciktirebilirsiniz. Japon bilim insanları tarafından geliştirilen Target Pro By Watsons Age Defense Intensive Serum içeriğindeki Retinol ile ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı. Formülündeki ReGENESEA™ LS ise sıkılığın, pürüzsüzlüğün ve dolgunluğun iyileştirilmesinde etkili.


Mevsim geçişlerinde cillte sebum artışı ile belirgin hale gelen gözenek görünümü en sık karşılaşılan sorunlardan… Target Pro By Watsons Pore Caring Intensive Serum içeriğindeki MINIPORYL ™ sayesinde benzer ürünler arasından sıyrılarak sebum ve gözenek büyüklüğünü kontrol etmede fark yaratırken formülündeki Diamond Sirt ile cilt bariyerini güçlendirmeye, cildin esnekliğini artırmaya da yardımcı oluyor. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür bir sonuç ortaya çıkaran bu serum Salisilik Asit sayesinde cilt dokusunu arındırmada da etkili…


Önceki ve Sonraki
Haberler