EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Leke giderici en iyi 5 serum

Yazı güneş ve akne lekeleri ile mi bitiriyorsunuz? Çağla Meknuze Kırant, en etkili 5 leke giderici serumu bir araya getirdi. Mutlaka okuyun!

profil
BT Ekip
18.08.2021
Leke giderici en iyi 5 serum

Discoloration Defense Serum, cilt tonu eşitsizliği, inatçı leke ve cilt problemleri sonrası oluşan leke görünümünü azaltmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanan bir ürün. Traneksamik asit, niasinamid ve HEPES ile zenginleştilmiş formüle sahip. 2 haftalık kullanımdan itibaren daha eşit ve aydınlık bir cilt tonu görünümü sağlıyor. Hem inatçı leke görünümünde, hem de cilt problemleri sonrası oluşan leke görünümünde ve ayrıca ciltteki renk düzensizliğinde etkili. 


2021 yılında kült Leke Karşıtı Serum Caudalie Vinoperfect , «temiz» güzellik alanında devrim yaratan yeni bir biyomimetik emülgatör sayesinde yenilendi. Biyolojiden alınan ilhamla geliştirilen bu yeni emülgatör cilt katmanlarını taklit ederek çalışıyor. Bu taklit, Viniferine’in cilde nüfuz etmesine yardımcı oluyor ve 3,9 kat daha yüksek etkinlikle aktif bileşenin lekeler üzerinde optimum etki göstermesini sağlıyor. Güneş lekeleri veya güneşe bağlı lentigo tedavisinde, enflamasyondan sonra (akne, yara), hormonal değişimlerden sonra (hamilelik, tedaviler, ilaçlar) ve yaşlanma lekelerine karşı etkili.


Nemsizlik, eşit olmayan cilt tonu, akne sonrası eşitsizliklerde oldukça etkili bir set... Ciltteki ton farklılıklarını azaltmaya yardımcı olan Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu, içerdiği antioksidan bakımından zengin, organik Aloe Vera, Gül, Alman Papatyası ve Itır Suyu gibi bitkisel hidrosollerin karışımı sayesinde cildi besliyor ve nemlendiriyor. Daha dolgun ve genç görünümlü bir cilt yüzeyi için yüksek konsantrasyonda düşük moleküler ağırlıkta Hyalüronik Asit yaşlanma belirtilerine savaşmak için hidrosollerle birleşirken, yüksek teknolojiyle elde edilen Papatya aktifleri, cildin parlaklığını arttırmak için Gotu Kola ile birlikte çalışıyor ve cilt aydınlanması sağlıyor. Bu formül cilde nem çağırırken, sonrasında uygulanacak olan ürünlerin emilimini artırmak için cildin nem seviyesini buna hazırlıyor. Cilde daha esnek bir yapı sağlarken ipeksi bir dokunuş sunuyor.


Bu leke giderici krem, kaynağı ne olursa olsun (güneş, yaşlanma, yüz kusurları...) her türdeki lekenin boyutunu ve rengini gözle görülür oranda azaltıyor, SPF20 koruma yoluyla bunların oluşmasını önlüyor ve anında cildin parlaklığını artırıyor. Düzenli kullanımda cilt, homojenliğini ve parlaklığını geri kazanıyor.


PIGMENTCLAR UV SPF30, lekelerin görünümünü azaltmaya ve cilt tonunu uzun süreli olarak eşitlemeye yardımcı oluyor. Bu serum, LHA'yı güçlü Fe-Resorcinol + Ginkgo özü + Ferulik Asit kompleksi ile birleştirerek anında ve kalıcı bir etki sağlıyor. Daha düzgün bir cilt için koyu leke görünümünün ve pigment kusurlarının görünümünü önemli ölçüde azaltıyor. Koyu leke görünümü önleyici etkisi, cilt homojenliğini ve parlaklığını uzun süre korumaya yardımcı oluyor.

Bonus: Antioksidan etkili en iyi 10 krem ve serum


Önceki ve Sonraki
Haberler