EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Kuru ciltler için en iyi 10 vücut nemlendiricisi

Kuru ciltleri yaza hazırlamanın tam zamanı... Cildinizin Güneş etkisiyle daha da kuruyup elastikiyet kaybı yaşamaması için yaz öncesinde ve yaz sürecince kullanabileceğiniz en iyi 10 vücut kremini bir araya getirdik.

profil
BT Ekip
29.05.2021
Kuru ciltler için en iyi 10 vücut nemlendiricisi

Cildi nemlendirir ve koruyucu bariyerin onarılmasına yardımcı olur. Cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır ve anında emilen hafif dokusu ile kadifemsi bir his oluşturur. Sağlıklı bir görünüm sağlar. Losyon kıvamı ile daha hafif doku tercih eden kişiler için uygun. Hem yüz ve hem de vücutta kullanılabilir.


Cetaphil Daily Advance Ultra Nemlendirici Losyon, kuru ve hassas cilt tipleri için vücut kullanımına uygun. Cilt kuruluğuna karşı koruyucu... Parfüm içermez. 5 bileşenli özel içeriğe sahip...


Almond Milk Concentrate ciltte hızlı emilimi ile bilinen mucizevi bir krem. Sadece cildi nemlendirmez, aynı zamanda sıkılaştırır. 1 ay gibi bir kullanımın sonunda vücudunuzdaki farkı hissedersiniz! Yeni formülünde bulunan badem özü ve tohumu cildin elastikiyetini korurken aynı zamanda hücresel yenilenmeyi tetikler, cilt pürüzsüzleşirken sıkılaşır.


İçerisindeki 7 farklı doğal yağ ile tüm vücudun yağ dengesinin korunmasına ve ihtiyacı olan neme kavuşmasına destek oluyor, ayrıca gün boyu sürecek bir bakım sunması amacıyla üretilmiş çok amaçlı bir cilt bakım yağı... Boom Butter cilt bakım yağı içerisindeki doğal yağlar sayesinde, cildin yağ dengesinin korumasında ve ihtiyacı olan neme kavuşmasında da faydalı... Cildimizin daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasında yardımcı olan bu yağ içeriğindeki; shea, jojoba, avokado ve hindistan cevizi yağı ile, cilt lekeleri, kırışıklık ve kaşıntılı cilt hassasiyetlerine fayda sağlıyor.


Besleyici formülüyle cilde detoks yapan, derinlemesine nemlendiren bu yoğun krem aynı zamanda sarkmaya eğilimli cildi sıkılaştırıyor ve toparlıyor. Antioksidan üzüm çekirdeği polifenolleri ve sıkılaştırıcı iris özleri yönünden zengin Sarkma Karşıtı & Sıkılaştırıcı Vücut Kremi vücudun 4 ana bölgesine odaklanarak bir aylık kullanımda kol, göğüs, karın, kalça bölgelerinde sıkılaştırıcı etki sunuyor.


Nesiller boyunca Hawaii kadınları, kavurucu güneş altında yıpranan ciltlerini korumak ve beslemek için Kukui yağı kullanmışlardır. Olağanüstü nemlendirici özelliğe sahip olan bu yağ, cilde doğal elastikiyetini geri kazandırır, ışıltı verir ve cildi yumuşatarak besler. Vücudunuzun tazelenmeye ve özenle beslenmeye ihtiyaç duyduğu anlarda, Kukui krem rahatlamanızı sağlar.


Kuru ciltler için nemlendirici, besleyici ve koruyucu bakım kremi. İçerisindeki aktif içerikler sayesinde cildin yatıştırılmasına ve cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Cildin nemlendirilmesine, dayanıklılık ve yumuşaklık kazanmasına destek olur.


Yüz ve vücut için kullanıma uygun. İçeriğinde Shea yağı ve Hint yağı barındırır.Cildinizi nemlendirmeye ve yumuşatmaya destek olur.


Hafif, kolay emilen losyon cildin yumuşaklığını ve sıkılığını geri kazanmasını sağlar. Adil ticaretle elde edilen Fas kökenli Argan Yağı ve Argan Yaprağı özü içeren doğal formülü, içerdiği zengin antioksidanlar ve esansiyal yağ asitleri ile cilt tonu ve dokusunun geliştirilmesine yardımcı olur.


Bebeklerde, çocuklarda ve yetişkinlerde görülen aşırı kuruluğa karşı etkili... Kuru, hassas, atopi eğilimi gösterebilen kaşınma ihtiyacı olan ciltlerin kullanımına uygun.

Bonus: Antioksidan etkili en iyi 10 krem ve serum


Önceki ve Sonraki
Haberler