EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Kim Kardashian’ın cilt bakım markası 21 Haziran’da satışa çıkıyor

İç çamaşırı ve giyim markası Skims ile büyük başarı elde eden Kim Kardashian, şimdi de cilt bakım sektörüne adım atıyor. Kardashian’ın kurduğu SKKN by Kim markasının cilt bakım ürünleri, 21 Haziran’da satışa çıkacak

Kim Kardashian’ın cilt bakım markası 21 Haziran’da satışa çıkıyor

Skims markasıyla ticarette bir hayli başarılı olan Kim Kardashian, markalarına bir yenisini ekledi: Cilt bakım markası SKKN by Kim. Kim Kardashian, SKKN by Kim için yaklaşık bir yıl önce ticari marka başvurusunda bulunmuştu. Geçtiğimiz günlerde de cilt bakım serisinin nihayet bu ay piyasaya çıkacağını duyurdu.

41 yaşındaki reality show yıldızı, yaptığı açıklamada "Sonunda size, gelişme aşamasında baştan sona bizzat bulunduğum, gençleştirici dokuz üründen oluşan ve bir cilt bakım ritüeli olan SKKN by Kim'i tanıtmaktan heyecan duyuyorum" dedi. Kardashian, sözlerine şöyle devam etti: "Yıllar boyunca dünyanın en iyi dermatologları ve estetisyenlerinden cilt ve cilt bakımı hakkında bilgi alma ayrıcalığına sahip oldum. Yeni markamdaki her bir şişe işte bu süreçte biriktirdiğim bilgilerle dolu."

SKKN by Kim markasıyla çıkan ürünler arasında temizleyici, toner, cilt soyucu, hyaluronik asit serumu, C vitamini serumu, yüz kremi, göz kremi, yağ damlaları ve gece yağı bulunuyor. Tüm cilt tipleri için, tonlarını ve dokularını olgunluk döneminin tüm aşamalarında beslemek için tasarlanmış, temiz ve bilim destekli bileşenlerden oluşan ürünlerin hepsi, son derece şık ve yeniden doldurulabilir şişelerde satılıyor.

SKKN by Kim ürünleri, 21 Haziran'da piyasaya çıkacak ve yalnızca skknbykim.com'dan satın alınabilecek. Kim Kardashian hayranları, ürünlerden hemen alabilmek için şimdiden kayıtlarını yaptırdılar bile.

Önceki ve Sonraki
Haberler