EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Jennifer Aniston'ın güzellik sırları

Yıllara meydan okuyan Jennifer Aniston, kusursuz güzelliğle görenleri hayran bırakıyor. Hala formunu ve cildini büyük bir itinayla koruyan Aniston güzellik sırlarını Instyle dergisine açıkladı. 47 yaşındaki güzel oyuncunun güzellik önerilerine bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

profil
BT Ekip
05.08.2016
Jennifer Aniston'ın güzellik sırları

1.Kırışıklarınızdan çok cildinize odaklanın

Ciltteki kırışıklıklardansa parlak ve genç gösteren bir cildin daha önemli olduğunu vurgulayan Aniston, cilde zarar vermeyen cilt yenileme işlemlerinin çok ferahlatıcı olduğunu ve çok verimli sonuçlar verdiğini söylüyor.

2. Az makyaj yapın

“Az her zaman daha iyidir” diyen Aniston, ilk başlarda kendisinin de çok makyajla iyi göründüğünü düşündüğünü söylüyor. Sonrasında doğal güzelliği ile barıştığını ve kendini az makyajla daha iyi hissettiğini de ekliyor. Su, uyku ve güneş korumasıyla cildinizi harika gösterebilirsiniz diyen güzel oyuncu, sadece renkli nemlendirici kullandığını söylüyor.

3.Güneş kremini asla unutmayın

Gençken tenini bronzlaştırmak için her şeyi yaptığını söyleyen Jennifer Aniston, çok bilgisiz olduğunu itiraf ediyor. Cildi sağlıklı göstermek için pek çok gelişme yaşandığını ve artık güneşlenmenin çok da mantıklı olmadığını da söylüyor. Zaman zaman hala güneşlendiğini söyleyen Aniston, ara sıra D vitamini depolamanın iyi olduğunu ama güneş koruyucuyu hiç ihmal etmemek gerektiğini de ekliyor.

4.  Beslenmeye dikkat edin

Her şeyi ılımlı yapmaya dikkat edin diyen güzel oyuncu, beslenme düzeninin ağırlıklı olarak organik sebzelere ve proteine dayalı olduğunu söylüyor. Kahvaltıda genellikle avokado ve smoothie içen oyuncu, süt ürünleri ve şekerli yiyeceklere bir sınır koymaya çalıştığını ama bunun çok katı bir sınır olmadığını ekliyor. Peynir, makarna ve Meksika yemeğine bayıldığını da itiraf ediyor.

5.Odağınızı değiştirin

Güzelliğin mükemmel vücut ve genç görünen bir ciltle çok da alakası olmadığını ekleyen Aniston, asıl güzelliğin görüntüyle değil kişinin içiyle alakalı olduğunu söylüyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler