EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

En hızlı etki eden göz altı maskeleri

Yüzünüze yorgun ve hatta olduğunuzdan yaşlı bir görünüm veren göz altı morluklarını düzenli bakım ile azaltabilirsiniz. Yalnızca birkaç dakikada etki eden göz altı maskelerini inceledik.

profil
BT Ekip
16.08.2019
En hızlı etki eden göz altı maskeleri

Göz altlarındaki kırışıklıkları ve kaz ayağı görünümünü hedef alan bir krem. İlk kullanımdan itibaren etki etmeye başlıyor. Konsantre bakım maskesi olarak kırışıklıkların görünümünü azaltıyor, göz çevresine canlılık kazandırıyor.


Anında aydınlık göz çevresi vaat eden bir maske… Göz çevresinin 10 dakikada daha dinlenmiş, nemli, aydınlık ve olmasına etki ediyor. Hafif ince dokulu serum ve yeni formülüyle selüloz içeriyor. Yumuşak ve serinletici bir dokuya sahip. 1 kutu içerisinde 6 kullanımlık göz maskesi bulunuyor.


Bitki bazlı aktif bileşenlerle konsantre, 15 dakika içinde gözle görülür sonuçlar elde edilebilen bir maske. Kırışıklıkları, ince çizgileri ve karga ayaklarını zayıflatır. Düzenli kullanımda daha sıkı görünen bir cilt ve gözle görülür pürüzsüz bir görünüm için etki eder.


Salyangoz salgısı özü içeren bu hidrojel maske, nemlendirici ve canlandırıcı özelliklere sahip. Anında cildi nemlendiren ve yumuşatan koruyucu bir bariyer oluşturuyor. 


Estée Lauder Advanced Night Repair markanın serum teknolojisi kullanarak oluşturduğu ilk göz maskesi… Konsantre formülü ile maksimum nemlendirme sağlayarak, çevresel faktörlere karşı cildi korumaya yardımcı oluyor. İlk uygulamadan itibaren göz çevrenizin daha taze ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını destekliyor. Çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmayı amaçlayan bu maske Advanced Night Repair göz ürünlerine destek olarak haftada 1 uygulandığında, gözle görülür bir onarım sağlamaya yardımcı oluyor. Temiz cildinize ihtiyaç duyduğunuzda haftada 1 kez uygulayabilirsiniz. Her bir ped göz çevrenizin alt kısmına yerleştiriliyor. 10 dakika uyguladıktan sonra, maskeleri çıkarıyorsunuz. Kalan serumu parmak uçlarınızla masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz. Ekstra ferahlık için kullanmadan önce buzdolabında soğumaya bırakabilirsiniz.


Göz çevresini nemlendirip canlandıran kağıt göz maskesi… Yalnızca göz altını değil tüm göz çevresini kapsayarak canlandıran bir maske. İçeriğindeki Hiyalüronik Asit, Algler ve mantar özleri göz çevresini nemlendirip besleyerek kuruluktan kaynaklanan ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı. 10 dakika bekletmek yeterli. Kalan losyonu hafifçe masaj yaparak cildinize yedirebilirsiniz.


Hidrojel bazlı bir ürün, cildi aydınlatan aktif bileşenler içeriyor. Cilt koyuluklarını ve göz altı koyu halkalarını önlemeye yardımcı…  Ambalajı ile de dikkat çekiyor.


FlashPatchMD göz aydınlatıcı jeller sadece 5 dakikada göz altının aydınlatılmasını ve renk bozukluğunun düzeltilmesini hedefliyor. Hidrojel, göz çevresindeki hassas cildi tazeler ve canlandırırken, anti-hiperpigmentasyon bileşenleri güçlü bir karışımla mikrosirkülasyonu artırarak cildi aydınlatıyor.


Hassas göz çevresi için uygun bir maske… Tahriş olmuş göz çevresini rahatlatıyor. Göz çevresindeki şişkinliği azaltıyor. Cildin direncini artırıyor ve böylece doğal koruma fonksiyonunu destekliyor. Göz çevresini sakinleştirerek dirençli ve yumuşak olmasını sağlıyor.


Portakal suyu ve hyalüronik asit içeren kağıt göz maskesi, göz altı torbalarını hedefleyen bir maske. Daha ilk kullanımda, uygulama sonrası göz çevresini çok iyi bir şekilde nemlendiriyor, göz altı şişkinliğini ve torba görünümünü azaltıyor. Düzenli kullanıldığında da koyu halkaları azaltarak göz çevresine daha aydınlık, canlı bir görünüm kazandırıyor, dinlenmiş bir etki bırakıyor. Anında göz çevresini serinletiyor, aydınlatıyor ve şişkinliklere çok iyi geliyor. Bu serinletici etkiyi artırmak için maskeyi buzdolabında saklamanız öneriliyor.


İçerisindeki Hindistan cevizi suyu ve hyalüronik asit sayesinde daha uygular uygulamaz etkisini gösteren bu kağıt maske, düzenli kullanıldığında daha canlı ve sağlıklı bir göz çevresine sahip olmanızı sağlıyor. Şişkinliğe etki ettiği gibi göz çevresindeki ince çizgi görünümünü ve koyu göz altı halkalarını da azaltıyor.

Bonus: Göz altı morlukları için etkili çözümler
 


Önceki ve Sonraki
Haberler