GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Doğal ürünler ve doğal yöntemlerle sürdürülebilir güzellik

Beymen Promise günleri, tamamen bitkilerin gücünden oluşan susuz ürünleriyle dikkat çeken ve döngüsel güzelliği savunan Lonjevite markasının düzenlediği workshop’a ev sahipliği yaptı. Workshop’ta Yüz Yoga Eğitmeni Gaye Günay; katılımcılara, gençliklerini doğal yoldan koruyabilmeleri için yüz yoga teknikleri öğretti

Doğal ürünler ve doğal yöntemlerle sürdürülebilir güzellik

Türkiye’nin önde gelen lüks perakende markası Beymen, ‘Dünyaya Sözümüz Var’ diyerek en sürdürülebilir markalarından Lonjevite ile tüketicileri buluşturdu.

Beymen Promise manifestosu, Lonjevite ile tüketicileri daha iyi bir gelecek vizyonu altında buluşturuyor. Her iki marka; sürdürülebilirlik yaklaşımını ortaya koydukları manifestolarında ifade edildiği gibi; döngüsel güzelliğin içinde, duyarlı, saygılı, adil ve eşitlikçi adımlar atıyor.

Lonjevite ile Beymen’in sürdürülebilir güzelliğe dikkat çekmek için Beymen İstinye Park’ta düzenlediği workshop’larda, Lonjevite’nin çevreye saygılı konsantre aktif botanikler içeren serumları ile birinci sınıf ve sürdürülebilir cilt bakımının detayları paylaşıldı.

Katılımcılar bir yandan doğru cilt bakımının kurallarını öğrenirken, bir yandan da Yüz Yoga Eğitmeni Gaye Günay’la birlikte susuz olarak en yüksek kalitede üretilen serumlar ve hem peeling, hem günlük temizleyici hem de maske olarak kullanılabilen ‘Daily detox powder cleanser’ ile uygulama yaptı.

Gaye Günay, katılımcılara öğrettiği yüz yogası teknikleriyle gençliklerini ve güzelliklerini uzun süre en doğal yoldan koruyabilmenin yollarını öğretti.

Önceki ve Sonraki
Haberler