EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - CİLT BAKIMI

Buse Terim'in 5 favori yaz ürünü

Yaz demek bizim için Bodrum sezonu demek. Her yaz Mayıs’ın son haftaları gibi Bodrum’a geliriz ve Eylül’e kadar çocuklarla buradaki yazlık evimizde kalırız. Bodrum’da Güneş, havuz ve denizle fazlasıyla haşır neşir oluyorum haliyle… Sizinle burada kaldığımız yaz dönemi boyunca kullandığım ve favorim olan 5 ürünü paylaşmak istedim…

profil
Buse Terim
22.07.2019
Buse Terim'in 5 favori yaz ürünü

Plaj çantamdan ayırmadığım ve yaklaşık 5 yıldır çok severek kullandığım bir ürün. Hem boyutu küçük hem de saçlarımı kolayca taramama yardımcı oluyor. 


Özellikle yaz aylarında cildim Güneş nedeniyle çok kuruyor. Bu kuruluğu gidermek için zaman zaman vücut yağları da kullanıyorum. Ama kokusunu da çok sevdiğim ve tam anlamıyla nemlendiren, kuruluğu alan en sevdiğim yaz nemlendiricisi Bepanthol. Akşamları duştan çıkınca ve sabahları güne başlamadan önce tüm vücuduma uyguluyorum. 


Hem banyodan sonra hem de gün içinde deniz ya da havuzdan sonra ıslak saça bu spreyi kullanıyorum. Parabensiz ve içerisinde pirinç buğdayı bulunuyor. Saçlarımı hem yumuşatıyor hem de kolay taramama yardımcı oluyor. 


Lancaster yaz ürünleri konusunda çok başarılı bir marka. Güneş yağı olarak yüzüme de Lancaster’in kremini kullanıyorum. Bronzlaştığım günlerde ise Güneş sonrasında Lancaster’in bronzluk koruyucu losyonunu kullanıyorum. Daha uzun süre bronz kalmanızı sağlıyor.


Darphin’in bu ürünü yeni keşfim. Yüz ve göz çevresini nemlendirmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda göz altı şişkinliklerinin görünümünü azaltıyor. Makyaj öncesi ya da gün içerisinde cildime uyguluyorum. Hem ferahlatıyor hem de cildin ışıldamasını sağlıyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler