EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Yılın şovunda neler yaşandı?

ABD’de bu yıl 52'nci kez düzenlenen ve her yıl heyecanla beklenen spor organizasyonu Amerikan futbolunun şampiyonluk mücadelesi Super Bowl’da kazanan takım Philadelphia Eagles oldu. Devre arasında bu yıl eğlenceli şovuyla Justin Timberlake vardı.

profil
BT Ekip
05.02.2018
Yılın şovunda neler yaşandı?

Super Bowl, Pink'in karşılaşma öncesi Amerikan ulusal marşını söylemesiyle başladı. Pink'in grip olmasına rağmen etkileyici performansı övgü topladı. 38 yaşındaki şarkıcı sahneye gri-beyaz kombiniyle çıktı. 

Yılın şovunda neler yaşandı?

Ve karşılaşmadan daha çok merak edilen devre arası şovu Justin Timberlake'in sahneye çıkmasıyla başladı. Kısa bir süre önce 5'inci stüdyo albümünü çıkaran Timberlake, Super Bowl sahnesinde "Rock Your Body", "Sexy Back", "Cry Me A River" ve "Suit&Tie" şarkılarını seslendirdi. Ünlü şarkıcının sahnediği giydiği 2 farklı kostümü ise Stella McCartney'nin özel tasarımları...

Yılın şovunda neler yaşandı?

Justin Timberlake son olarak 2004 yılında Super Bowl devre arası şovuna çıkmış ve burada Janet Jackson ile yıllarca konuşulacak bir ana imza atmıştı. Bu yılki şovu için Janet Jackson'ın sahneye çıkması bekleniyordu. Ancak söylentiler doğru çıkmadı. Bunu yerine Timberlake, pop ikonu Prince'ın perdeye yansıtılan görüntüsüyle birlikte "I Would Die 4 U" şarkısını söyledi.

Yılın şovunda neler yaşandı?
Önceki ve Sonraki
Haberler