EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Ünlü isimler 'söz verdi'

Birçok ünlü isim Louis Vuitton’un UNICEF ile birlikte hazırladığı yardım balosunda bir araya geldi.

Ünlü isimler 'söz verdi'
Ünlü isimler 'söz verdi'
Ünlü moda markası Louis Vuitton, “dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için” UNICEF ile gerçekleştirdiği iş birliğinde “MakeAPromise”, “Bir Söz Ver” adlı bir projeye imza attı.

Projenin amacı, yardıma muhtaç çocuklara maddi destek sağlamak. Verilen ‘sözü’ sembolize etmesi adına Louis Vuitton kilit şeklinde gümüş bir kolye ve bilezik tasarladı. Satışları markanın kendi web sitesinden satışa sunulacak. 500 dolar değerindeki parçaların her birinin satışından elde edilen bu miktarın 200 doları UNICEF’e bağışlanacak.

Kolyedeki gümüş kilidin tasarımında 1890’da Georges Vuitton’un tasarladığı orijinal kilit tasarımından etkilenilmiş.

Baloda projeyi destekleyen ünlü isimler kamera karşısına geçerek ‘söz verdiler’. Heidi Klum David Beckham ile, Paul Bettany Jennifer Connelly ile, Carina Lau Michael Burke ile ve Miranda Kerr Selena Gomez ile parmaklarını birbirine kenetleyerek verilen sözü sembolize ettiler. Sosyal medyada bu isimlerin ve diğer birçok ünlünün fotoğrafları #MakeAPromise etiketi altında buluştu. Baloda, 2.5 milyon dolar değerinde yardım toplandı.

Gecede David Beckham, destek olduğu hayır işleriyle onursal ödüle layık görülürken, Lea Seydoux da Louis Vuitton kampanya yüzü olarak ilk kez kamera karşısına geçti. 


Önceki ve Sonraki
Haberler