EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Rihanna'nın en büyük pişmanlığı

Yeni albümü ANTI, PUMA ve Manolo Blahnik ile yaptığı koleksiyon iş birlikleri ile dur durak bilmeyen Rihanna, dördünce kez Vogue dergisinin kapağına misafir oldu. Ünlü şarkıcı, özel hayatı, Beyonce ile rekabeti ve gelecek moda projelerinden bahsetti.

profil
BT Ekip
18.03.2016
Rihanna'nın en büyük pişmanlığı

Vogue kapağında dördünce kez yer alan Rihanna, bu kez payetli Tom Ford’un İlkbahar koleksiyonundan bir parçayla poz verdi. Ünlü şarkıcı yok gibi makyajı ve ıslak görünümlü saçlarıyla elbisenin ihtişamını dengeliyor.

Dergiye birçok açıklamada bulunan Rihanna, Beyonce ile arasındaki rekabet iddialarına da değildi.  28 yaşındaki şarkıcı, “İnsanlar negatif şeylerden besleniyor. Rekabet ve yarış varsa hoşlanıyor.Ben bunları düşünerek uyanmıyorum. Ben sadece kendim olabilirim. Bir başkası bunu yapmayı başaramaz” sözleriyle tartışmalara açıklık getirdi.

Rihanna’nın yeni albümü ANTI müzik listelerinde zirveye tırmanırken Beyonce’nin sürpriz bir şekilde yeni bir şarkı yayınlaması rekabet söylentilerini başlatmıştı.

“En büyük pişmanlığım...”

Rihanna’nın 2014 yılındaki Moda Tasarımcıları Konseyi (CFDA) gecesine giydiği Swarovski taşlarıyla kaplı transparan kıyafetini hatırlamayan yoktur. Yılın en çok konuşulan kıyafeti Rihanna’ya hayatının en büyük pişmanlığını yaşatmış. Ünlü şarkıcı, bu elbisenin içine yine taşlarla kaplı bir iç çamaşırı giymemesini ‘hayatının en büyük pişmanlığı’ olarak anlatıyor.

Yeni projeleri

PUMA ile yaptığı iş birliğinin ardından markanın satışlarını yükselten Rihanna, Manolo Blahnik ile de bir ayakkabı koleksiyonu hazırladı. Bir moda ikonu olarak da adından söz ettiren genç şarkıcı, çok yakında Dior ile birlikte bir güneş gözlüğü koleksiyonu hazırlayacak. 

Rihanna'yı Mert Alaş ve Marcus Pigott fotoğrafladı.

Önceki ve Sonraki
Haberler