EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Prens Harry ve Meghan Markle nişanlandı

Beklenen haber geldi! Prens Harry’nin oyuncu sevgilisi Meghan Markle ile nişanlandığı resmi bir yazıyla duyuruldu.

profil
BT Ekip
27.11.2017
Prens Harry ve Meghan Markle nişanlandı

Kensington Sarayı tarafından yapılan açıklamada Prens Harry ve kız arkadaşı Meghan Markle’ın bu ay başında nişanlandıkları belirtildi.

Düğünün 2018 baharından gerçekleşeceği de açıklamanın içinde yer aldı. Londra’da nişanlanan çiftin sadece yakın aile üyelerin bu haberi bildikleri ifade edildi.

İngiltere tahtının beşinci sıradaki varisi Prens Harry, 2016 yazından bu yana “Suits” dizisiyle tanınan Meghan Markle ile birlikteydi. Harry’nin babası Prens Charles, çift için çok mutlu olduğunu Meghan’ın ailesinin de onaylarını aldıklarını belirtti. Prens William ve Kate Middleton ise, “Çok mutluyuz. Meghan’ı tanımak ve onların mutlu bir şekilde birlikte olmalarını görmek çok keyifli” ifadelerini kullandı.

Prens Harry ve Meghan Markle çiftinin, Pazartesi öğleden sonra Kensington Sarayı önünde resmi nişan fotoğrafı çektirerek basına röportaj vermesi bekleniyor.

Meghan Markle kimdir?

ABD’de yayınlanan “Suits” dizisiyle ünlenen 36 yaşındaki oyuncu, aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile de biliniyor. Daha önce bir film yapımcısıyla evlenen oyuncu, 2014’te boşanmıştı. Markle, bu yıl “Suits” dizisinden ayrılarak Londra’ya taşınma kararı aldı. Bu haberle birlikte çiftin nişanlandıklarına dair birçok haber çıktı. 

Önceki ve Sonraki
Haberler