EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Prens Harry ve Meghan Markle birlikte

Prens Harry ve “Suits” dizisinin oyuncusu Meghan Markle arasındaki aşk artık bir söylenti olmaktan çıktı. Kensington Sarayı, bugün yaptığı yazılı açıklamada ilişkiyi doğruladı. Prens Harry, Kanadalı oyuncu Meghan Markle ile birkaç aydır devam eden ilişkilerini doğruladı.

profil
BT Ekip
08.11.2016
Prens Harry ve Meghan Markle birlikte
Saraydan resmi açıklama

Prens Harry, Kanadalı oyuncu Meghan Markle ile birkaç aydır devam eden ilişkilerini doğruladı. Medyada çıkan haberlerin ardından Kensington Sarayı konuya dair resmi bir açıklama yayımladı.

Basının Meghan Markle ve ailesinin özel hayatlarını taciz etmesiyle Prens Harry’nin bu açıklamayı yapma kararı aldığı belirtildi. Açıklamada, “Prens Harry, Markle’ın güvenliği nedeniyle endişeli ve onu koruyamadığı için üzgün. Birkaç ayı geride bırakan ilişkilerinde Meghan Markle’ın  medya tarafından saldıraya uğraması adil değil” ifadelerinde yer verildi.

İngiliz medyası, Markle’ın kraliyet ailesine “yakışmayacağını” dair haberlere yer veriyordu.  Markle’ın Prens’ten yaşça büyük olduğunu ve daha önce evlenip boşandığını belirten medyaya karşı Prens Harry’den ilk açıklama gelmiş oldu.

İkilinin ilişkiler, kollarına taktıkları aynı renk ve tarzdaki bilekliklerle ortaya çıkmıştı.  Megan Markle hakkında merak ettiklerinizi buradan okuyabilirsiniz. 

Önceki ve Sonraki
Haberler