EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Paris Jackson, babası Michael Jackson’ın izlerini dövme ve piercing’lerinde taşıyor

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük müzisyenlerinden biri olan Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, kapağı olduğu LVR dergisine verdiği röportajda, vücudunun çeşitli bölümlerinde babasının anısına yaptırdığı dövmelerle taktığı piercingler olduğunu söyledi

Paris Jackson, babası Michael Jackson’ın izlerini dövme ve piercing’lerinde taşıyor

Babası efsanevi müzisyen Michael Jackson’ın izinden giderek müzisyen olan Paris Jackson, LVR dergisine kapak oldu. Jackson, dergiye verdiği röportajda da merhum babası, müzik ikonu Michael Jackson’ın onuruna yaptırdığı dövmeler ve piercingler hakkında konuştu.

Paris Jackson, kulaklarındaki çivi ve halka şeklindeki toplam yedi piercing’in, babasının uğurlu rakamına bir selam niteliğinde olduğunu söyledi. Genç Jackson’ın vücudunda, bir kısmı babasına adanmış 80’den fazla dövme yer alıyor; örneğin sol kolunun ön tarafında, Michael Jackson’ın 1991 tarihli ‘Dangerous’ albümünün kapak resmi yer alıyor.

Genç şarkıcı, babasından kendisine kalan her şeye çok büyük önem verdiğini söylüyor: “Babamın pijamaları bende. Onu tanıdığım süre boyunca taktığı bileziği de; güvenli bir yerde tutuyorum.”

Müzisyen olarak da babasının ayak izlerini takip eden Paris Jackson’ın son albümü ‘The Lost’, geçtiğimiz ay piyasaya çıktı. Genç kadın ayrıca geçmişte mankenlik de yaptı ve 2020’nin başlarında Jean Paul Gaultier için podyuma çıktı.

Önceki ve Sonraki
Haberler