EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin en mutlu günü

Futbolcu Mesut Özil ve model Amine Gülşe'nin düğünü yılın en görkemli düğünlerinden biri olarak hafızalara kazındı. Terim Events tarafından organize edilen düğünden çok özel fotoğrafları ve notları okuyucularımız için paylaşıyoruz...

profil
BT Ekip
10.06.2019
Mesut Özil ve Amine Gülşe'nin en mutlu günü

Futbolcu Mesut Özil ve nişanlısı Amine Gülşe, Four Seasons Hotel’de 300 kişinin katıldığı bir düğünle evlendi. Özil’in nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gülşe’nin şahitliğini ise Emine Erdoğan yaptı. Spor, iş ve magazin dünyasından ünlü isimlerin katıldığı törenin organizasyonunu Terim Events üstlendi.

 

Mehter Marşı ile girdiler

Merter Marşı ile salona giren çiftin ilk dans şarkısı ise Tarkan’ın Beni Çok Sev’i oldu.  Amine Gülşe,  Berta marka gelinlik giyerken, gelin makyajını Erkan Uluç, saçını ise Sabit Akkaya yaptı. Özil’in damatlığı ise Alessandro Martarana imzasını taşıyordu. Nikahı İstanbul Valisi ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Yerlikaya kıydı. Tarık Sezer ve Orkestrası’nın sahne aldığı, DJ Yasin Keleş’in davetlilere keyifli anlar yaşattığı gecenin ses ve ışık sistemini Staras, fotoğraf çekimini ise S§S üstlendi. 
 

Önceki ve Sonraki
Haberler