EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kylie Jenner anne oldu

Aylardır hamile olduğunu açıklaması beklenen Kylie Jenner, bir süredir sessizliğini koruyordu. Genç yıldız aylar sonra beklenen açıklamayı yaptı, sadece hamile olduğunu değil, kızının dünyaya geldiğini Instagram’dan duyurdu.

profil
BT Ekip
05.02.2018
Kylie Jenner anne oldu

“Hamile mi?  Ne zaman açıklayacak? Doğum yapmaktan mı korkuyor?” gibi yüzlerce söylenti dolaşırken Kylie Jenner, doğum yaptığını ve artık bir anne olduğunu açıkladı. Hayranları hamilelik duyurusunu dünyaca ünlü televizyon programları “Keeping Up With the Kardashians”da açıklamasını beklerken, Jenner doğum haberini Instagram’dan paylaştı.

“Sizi habersiz bıraktığım için üzgünüm” diyerek sözlerine başlayan Jenner, “Tüm hayatımı sizinle paylaşmama alıştığınızı biliyorum. Ancak hamileliğimi tün dünyanın gözü önünde yaşamak istemedim. Hayatımın bu önemli rolüne, en pozitif şekilde, stressiz ve sağlıklı bir şekilde hazırlanmak istedim. Para karşılığı açıklama yapmak gibi bir planım olmadı. Bebeğimin tüm stresi ve duyguları hissedeceğini bildiğimden mutluluğumuz için bu yolu seçtim” yazdı.

Hamileliği süresince bir sıkıntıyla karşılaşmadığını ve bu deneyimi çok sevdiğini de belirten Jenner, kızlarının 1 Şubat’ta dünyaya geldiğini duyurdu.

20 yaşındaki yıldız, hamileliği süresince aile yakınları ve sevgilisi Travis Scott ile yaşadıklarını gösteren kısa bir videoyu takipçileri ile paylaştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler