EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix dizisi 20 Nisan’da seyirciyle buluşacak

Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı ve Netflix dizisi ‘Into The Night’ evreninin uzantısı olan ‘Yakamoz S-245’’in yayın tarihi belli oldu: 20 Nisan 2022. Tüm dünyada aynı anda Netflix’te ekrana gelecek olan dizi; gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, denizaltına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri nefes kesici mücadeleyi konu alıyor

Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix dizisi 20 Nisan’da seyirciyle buluşacak

Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ’un heyecan dolu yeni dizisi ‘Yakamoz S-245’in yayın tarihini, yapımdan merak edilen ilk karelerle duyurdu. Netflix’in sevilen dizisi ‘Into The Night’ evreninin uzantısı olan ‘Yakamoz S-245’, 20 Nisan 2022’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te olacak.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımını OGM Medya’nın yaptığı, yönetmen koltuğunda ise Tolga Karaçelik ile Umut Aral’ın oturduğu ‘Yakamoz S-245’, sekiz bölümlük bir dizi olacak. Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak tarafından kaleme alınan dizide Kıvanç Tatlıtuğ, Arman karakteriyle başrolde olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), Güven Murat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran (Server) yer alıyor.

‘Yakamoz S-245’, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, denizaltına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri nefes kesen mücadeleyi konu alıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltıya binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Bu durum Arman’ı, onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda güneş, içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır. Her şeyin sonunda Arman; kendisini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir?

‘Yakamoz S-245’, heyecan dolu hikayesi ile dünyanın sonunu getiren bir felaketten çok daha fazlasını sorgulatıyor; şartlar ne olursa olsun insanlığa olan inanç ve umudunu kaybetmemek…

Önceki ve Sonraki
Haberler