EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Kim Kardashian Instagram’a geri döndü!

Sosyal medyanın kraliçesi ve Kardashian ailesinin en çok kazanan ismi olarak bilinen Kim Kardashian, Paris Moda Haftası sırasında yaşadığı silahlı soygundan sonra Instagram’a geri dönüş yaptı. Eşi Kanye West ve çocuklarıyla paylaştığı fotoğrafın altına “Aile” yazan Kardashian, yaklaşık 4 aydır sosyal medyada paylaşım yapmıyordu.

profil
BT Ekip
04.01.2017
Kim Kardashian Instagram’a geri döndü!
Aylar sonra ilk paylaşım

36 yaşındaki reality şov yıldızı ve sosyal medya kraliçesi Kim Kardashian aile temalı fotoğrafıyla Instagram’a döndü.

Çocukları North, Saint ve eşi Kanye West'in yer aldığı fotoğrafıyla takipçilerini sevindiren yıldız en son moda haftası esnasında Paris’te paylaşım yapmıştı. Son paylaşımında Balenciaga SS’17 defilesine giderken giydiği trençkot ile görüntülenen Kardashian, Ekim ayında Paris’te otel odasında silahlı soyguna uğramıştı. Saldırganların hala yakalanamaması ve hakkında çıkan spekülasyonlardan sonra sessizliği koruyan yıldızın psikolojik olarak kendini toparlamak için evden çıkmadığı iddia edildi.

Son zamanlarda psikolojik rahatsızlığı nedeniyle rehabilitasyon altına alınan eşi Kanye West ile boşanmak istediği konuşulan Kim Kardashian, paylaştığı aile fotoğrafıyla bu iddiaları yalanlıyor. Kardashian-West çiftinin yakın çevresinden bir kaynak, Kardashian’ın futbolcu Marquette King ile bir ilişkisi olduğunu ve Kanye West bunu öğrendiğini söylemiş. Kardashian veya West bu dedikoduyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. 

Önceki ve Sonraki
Haberler