EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Hailey Baldwin: Bu grubun amacı ne?

2016 yılının öne çıkan modellerinden Hailey Baldwin, Taylor Swift'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü şarkıcı Swift ve yakın arkadaşlarından oluşan, medyanın "Taylor's Squad" (Taylor'ın Takımı) olarak adlandırdığı grubu anlamlandıramadığını belirten modelin açıklamaları çok konuşulacak.

profil
BT Ekip
06.12.2016
Hailey Baldwin: Bu grubun amacı ne?

Hailey Baldwin'in Taylor Swift ve arkadaşlarıyla ilgili yorumları magazin gündeminde çok konuşulacak. Bir internet sitesine verdiği röportajda "Taylor's Squad" olarak anılan ve Taylor Swift'in yakın arkadaşlarından oluşan grupla ilgili yorumlarda bulunan Baldwin, "Onları anlayamıyorum" dedi. Taylor Swift'in yakın arkadaşlarının arasında Karlie Kloss, Gigi Hadid ve Selena Gomez'in yanı sıra Baldwin'in yakın arkadaşı Kendall Jenner'ın da bulunması akıllarda soru işareti bıraktı. Geçtiğimiz yaz aylarında Justin Bieber'la yakınlaştığı iddia edilen Hailey Baldwin'in Bieber'ın eski sevgilisi Selena Gomez'e karşı bir tutumu olduğu düşünülüyor.

Geçtiğimiz yıl çıkardığı "Bad Blood" şarkısının müzik videosunda yakın arkadaşlarıyla bir klip çekmeyi tercih eden Taylor Swift'e gelen ilk tepki Hailey Baldwin'den değildi. Daha önce şarkıcı Demi Lovato da "Taylor's Squad"ı eleştirmişti. "Elde edilemeyecek güzellik standartlarına sahip bir grup kadının gruplaşmasını" yanlış bulan Demi Lovato, "Bad Blood" klibinin kadını güçlendirmediğini, aksine yanlış bir güzellik algısı yarattığını belirtti. Taylor Swift ve arkadaşları, "Bad Blood" klibinde Katy Perry'yi canlandıran bir kadına karşı savaşıyorlar. Lovato, ABD'de feminist kimliğiyle ön plana çıkan isimlerden biri.

Geçtiğimiz ay 20'nci yaşını kutlayan Hailey Baldwin, doğum gününde "Sadece yakın çevresiyle" kutlama yaptığının altını çizdi. Açıklamalarının devamında kendisinin de yakın arkadaşlarının olduğunu fakat gruplaşarak kendilerine "takım" demelerini yanlış bulduğunu söyleyen Baldwin'in açıklamasına cevap olarak Swift'in ne diyeceği merak ediliyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler