EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Emily Blunt'a ödül

3-14 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan 30. Palm Springs Film Festivali’nin ‘Oyunculukta Yaratıcı Etki Ödülü Emily Blunt'a veriliyor.

profil
BT Ekip
02.01.2019
Emily Blunt'a ödül

“Şeytan Marka Giyer”, “Yarının Sınırında” ve “Sihirli Orman” gibi filmlerle tanınan Altın Küre ödüllü aktris Emily Blunt, 30. Palm Springs Film Festivali’nin ‘Oyunculukta Yaratıcı Etki Ödülü’ne değer görüldü.

2018’de müzikal bir yapım olan ‘Mary Poppins: Sihirli Dadı’ ve korku filmi ‘Sessiz Bir Yer’ ile dikkat çeken oyuncu bu ödülle başarısını taçlandırmış oldu. Blunt, Mary Poppins: Sihirli Dadı ile ‘Komedi veya Müzikal dalında En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’ne ve her iki film ile de Ekran Oyuncuları Birliği Ödülleri’ne aday gösterilmişti.

Geçmiş yıllarda Palm Springs Film Festivali’nin ‘Oyunculukta Yaratıcı Etki Ödülü’ne değer görülenler arasında Daniel Kaluuya, Charlize Theron, Mark Wahlberg ve Steve Carell gibi isimler var.

30. Palm Springs Film Festivali’nin ‘Yönetmenlikte Yaratıcı Etki Ödülü’ne Marvel imzalı “Black Panther”ın yönetmeni Ryan Coogler değer görüldü.

Önceki ve Sonraki
Haberler