EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - ÜNLÜLER

Büyük soygunda hırsızlar yakalandı

Kim Kardashian’ın Ekim ayında Paris Moda Haftası sırasında silahlı soyguna uğramasının ardından araştırmalar sürüyordu. Bu kez dedektifler 17 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.

profil
BT Ekip
10.01.2017
Büyük soygunda hırsızlar yakalandı

Kim Kardashian’ın Paris’te uğradığı silahlı soygun kapsamında yürütülen soruşturmada 17 kişi şüpheli olarak gözaltına alındı. 

 Dedektifler şüphelilerin yaş aralığının 23 ila 73 arasında değiştiğini bildirdi. Soygunla bağlantılı "Kim K 17" adı verilen şüpheliler arasında, Paris'i ziyaret ederken Kardashianlar’ın sıklıkla çalıştığı bir şirketin limuzin sürücüsü olan 27 yaşındaki bir kişi de var. Bu kişinin Kardashian'a şoförlük yapan son kişi olduğu düşünülüyor. 

BBC'de yer alan habere göre, Fransız polisi şüphelileri Kardashian'ı bağlamak için kullanılan ipin yanı sıra grubun geride bıraktığı bir kolye üzerinde bırakılan DNA izlerini takip ederek bulabildi. Polis, Ekim ayında soyguncuların 10 milyon dolar değerinde mücevher ve 4.5 milyon dolar değerinde bir yüzük çaldığını söylemişti.

Us Weekly’nin haberine göre Kardashian’ın hırsızların görüntülerini inceleyerek soruşturma sürecine katılması gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler