EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Yılbaşı akşamı ne izleyeceğiz?

Yeni yılı 31 Aralık 2020 Perşembe günü saat 21.00’de başlayacak olan ve 4 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 05.00’de tamamlanacak olan sokağa çıkma yasağı ile karşılıyoruz. Peki yılbaşı akşamı ne izleyeceğiz? Birbirinden renkli öneriler haberimizde...

profil
BT Ekip
30.12.2020
Yılbaşı akşamı ne izleyeceğiz?

BluTV’nin yılbaşı özel içeriklerinin ilki, ünlü komedyen Ata Demirer’in hem şarkılar söylediği hem de şakalarıyla izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşattığı; 5 sezondur kapalı gişe oynayan programı Ata Demirer Gazinosu olacak. İlk kez bir platformda yayınlanacak olan program, mizah ve müziği buluşturarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Üyelerine evde geçirilebilecek en eğlenceli yılbaşı gecesini vadeden BluTV, Ata Demirer Gazinosu ve daha birçok sürpriziyle 31 Aralık’ta evlerinize konuk olmaya hazırlanıyor.


Gain’in yeni yıl programı gerek oyunculuktaki başarılı performansı gerekse stand up gösterileriyle ülkenin mizah gündemine oturan Doğu Demirkol’un tek kişilik gösterisi ile başlayacak. Aynı zamanda Teoman’ın yeni albümünden daha önce hiç yayınlanmamış şarkıları Gain’e özel olarak ilk kez yayınlanacak. Mücbir Yılbaşı’yla da gece zirveye ulaşacak. 

İşte yılın en büyük partisinin programı:

20:00 Özel stand-up gösterisiyle Doğu Demirkol!

Türkiye’nin en çok sevilen komedyenlerinden Doğu Demirkol, Gain’in yılbaşı partisine özel stand-up’ıyla izleyiciyle buluşacak. 

21:00 Yepyeni şarkılarıyla Teoman!

Türkiye rock sahnesindeki şarkıcı-söz yazarı ekolünün en başarılı temsilcilerinden biri olan ve müzik kariyerinde 30 yılı deviren Teoman’ın yeni albümünden ilk kez seslendireceği sürpriz  parçalar ve Mirgün Cabas’la yapacağı özel röportajla Gain’de olacak. 

22:00 Ve.. Mücbir Yılbaşı Partisi

Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram’da milyonlarca kişiye ulaşan ve fenomen haline gelen Mücbir Sebepler programı, özel yılbaşı partisiyle Gain’de olacak. 1991 yılına geri sayım yapılacak ve canlı yayınlanacak olan partide sürpriz konuklar, özel show’lar izleyiciyi bekliyor olacak.


Yılbaşı akşamlarının geleneği haline gelen 'O Ses Türkiye' yılbaşı özel bölümüyle TV 8 ekranında olacak. Sahnede bu kez yarışmacılar değil birbirinden ünlü isimler olacak. Kerem Bursin, Hande Erçel, Ezgi Mola, Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Mert Fırat, Serhat Kılıç, Enis Arıkan, Hasan Can Kaya, Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Özge Özder, Sinan Güleryüz, Miray Daner, Ayça Ayşin Turan, Nazlı Çelik, Burcu Özberk, Saadet Özsırkıntı, Mustafa Mert Koç ve Hakan Çalhanoğlu sahneye çıkıp en sevdikleri şarkıları söyleyecekler.


Dedeman Hotels & Resorts International, pandemi nedeniyle bu sene herkesin evde olacağı yılbaşı gecesi için özel bir proje hazırladı. DJ Tankut Karakurt tarafından hazırlanan, dijital müzik platformu Spotify üzerinde yayınlanan “MÜZİKLE KAL” yılbaşı müzik listesi, herkese keyifli bir gece ve Palandöken tatili kazanma fırsatı sunuyor. 

‘Keşke birlikte olsaydık, seni seviyorum, nice yıllar, senin için şarkı tuttum’ gibi tüm dileklerin dile getirileceği sosyal medya paylaşımları, kış turizminin gözde lokasyonlarından Palandöken’de tatil de kazandıracak. Dedeman Müzikle Kal çalma listesini ya da listedeki beğendiği şarkıyı, #müziklekal hashtag ile Dedeman’ı etiketleyerek Instagram hikayesinde paylaşan ya da @dedemancom Instagram hesabından yapılan Müzikle Kal duyurusunun altına arkadaşlarını etiketleyenler arasından yapılan çekiliş ile bir kişi Dedeman Palandöken’de çift kişi, 3 gece konaklama tatili kazanacak. Detaylarını @dedemancom sosyal medya hesaplarında bulabileceğiniz çekilişte, her bir paylaşım bir şans demek olacak.


@artibir Instagram hesabı üzerinden yayınlanan ve farklı müzik türlerinden önemli isimleri evlerimize konuk eden yeni konser serisi +1 FEST, yılbaşı özel programı Gel-sene 2021 ile evde geçireceğimiz 31 Aralık gecesini müzikle dolduracak.

Müzik keyfine +1 olmak üzere başlatılan +1 FEST’in yılbaşı sahnesinin ilk konuğu Türk alternatif müziğinin sevilen gruplarından Büyük Ev Ablukada olacak. Bu konseri takip edecek ikinci performans ise funk temelli hiphop müziği ile hip-hop sahnesinin en yetenekli genç isimlerinden Kamufle tarafından gerçekleştirilecek. Gecenin ve 2020’nin final konseri ise Türk rock müzik tarihinin en başarılı ve dinamik gruplarından Athena’dan gelecek

+1 FEST Yılbaşı Özel programı aşağıda, detaylı bilgi ise @artibir Instagram hesabında bulunabilir:

20.00 Büyük Ev Ablukada 

21.30 Kamufle

23.15 Athena


Önceki ve Sonraki
Haberler