EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Üç arkadaşın hikayesi ‘Zeytin Ağacı’nda anlatılıyor

Bugün Netflix’te seyirciyle buluşan ‘Zeytin Ağacı’, üç yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor. Şehirden Ayvalık’a yolculuğa çıkan üç kadın, aslında geçmişlerinden seçtikleri geleceğe doğru yola çıktıklarından habersizlerdir...

Üç arkadaşın hikayesi ‘Zeytin Ağacı’nda anlatılıyor

Nuran Evren Şit’in yazdığı, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Burcu Alptekin’in yönettiği ‘Zeytin Ağacı’, bugün Netflix’te tüm dünyada aynı anda seyirciyle buluşuyor. Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz’ın başrollerini oynadığı, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel ve Umut Kurt’un rol aldığı ‘Zeytin Ağacı’, üç yakın arkadaşın hikayesini anlatıyor.

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla’nın (Seda Bakan) üniversitede başlayan arkadaşlıkları, yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil, Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Önceki ve Sonraki
Haberler