EN ÇOK
OKUNAN
EĞLENCE - KÜLTÜR SANAT

Şubat’ta Netflix’de neler izleyeceğiz?

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrollerini paylaştığı ‘Aşk Taktikleri’, müzik tutkunu Deniz ile motosiklet yarışçısı Ese’nin bu dünyaya fazla gelen aşkını izleyeceğimiz ‘UFO’, dördüncü sezonuyla çocukların severek izlediği ‘Gabby'nin Hayal Evi’ ve daha pek çok yapım, Şubat ayında izleyicilerini bekliyor. İşte bu ay Netflix’de izleyebileceğimiz film, dizi ve belgeseller…

Şubat’ta Netflix’de neler izleyeceğiz?

(25/02/2022)

Vikings’ten 100 yıl sonrasını konu alan devam niteliğindeki bu dizide, yeni bir efsanevi kahraman kuşağı kendi kaderini şekillendirmek ve tarih yazmak için ortaya çıkar.


2. Sezon (18/02/2022)

Yeni bir yönetimle çalışan General Naird ve sorunlu ama sevimli mürettebatı, Uzay Kuvvetleri’nin varlığının sürdürülmeye değer olduğunu dört ay içinde kanıtlamak zorunda.


(11/02/2022)

Girişimci mi, sahtekâr mı? Gerçek bir öyküden uyarlanan bu dizide bir gazeteci, Anna Delvey’nin New York sosyetesini Alman bir mirasyedi olduğuna nasıl inandırdığını araştırıyor.


(17/02/2022)

Kurt, tüm ülkede infiale yol açan haberle bağlantılı görünen gizemli, dehşet verici bir ölümü soruşturur. Üstelik bu cinayet, Rask’ın Malmö’deki ilk vakalarından biridir.


2. Sezon (11/02/2022)

Hugo bombalama olayını araştırırken işten arkadaşlarıyla birlikte yeni bir çift düşmanla ve birtakım farklı zorluklarla baş eder.


2. Sezon (01/02/2022)

Nicole süper güçleri hakkında daha öğrenecek çok şeyi olan oğlunu yetiştirmeye devam eder ama Dion giderek güçlenirken tehlike, düşündüklerinden daha yakın olabilir.


4. Kısım (09/02/2022)

Talihsizliklerin peşini bırakmadığı Prenses Bean, arkadaşlarıyla birlikte yeni tehditlerle karşılaşırken kendini Steamland’de, bir su altı kalesinde ve cehennemde bulur.


(03/02/2022)

Oyuncuların doğaçlama yaptığı bu suç komedisinde eksantrik dedektif Terry Seattle, bir dizi cinayeti soruşturmak için her şeyden bihaber ünlü konuklarla el ele veriyor.


(Çok Yakında)

Bir çocuk mahkemesindeki karmaşık davalara bakan sert bir yargıç, küçük yaştaki suçlulara karşı hissettiği nefreti adalet ve cezaya olan sıkı inancıyla dengeler.


2. Sezon (16/02/2022)

Birinin çöpü bir başkasının kazancı… Deneyimli koleksiyoncular büyük paralar karşılığında satabilecekleri kelepir ürünleri bulmak için Tennessee’de yollara düşüyor.


(11/02/2022)

Aslı, gerçek adını saklayarak ilişkiler hakkında oldukça popüler bir blog yazan, erkekleri çözdüğüne inanan bir moda tasarımcısıdır. Kerem ise kadınlara inanmayan, kısa süreli ilişkiler yaşayan, çapkın ve kadınları çözdüğüne inanan bir reklamcıdır. Aşka inanmayan bu iki genç, bir diğerini kendine aşık etmek için bir iddiaya girince sıra dışı taktiklere başvurmaya başlar. Türlü tesadüfler ve komik olaylar sonucunda kader onları birbirine bağlar ve aralarında mutlu bir aşk filizlenir.


(23/02/2022)

Müzik tutkunu Deniz ile motosiklet yarışçısı Ese, görünüşte bambaşka dünyaların insanları. Ama bu dünyaya fazla gelecek bir aşk onları birbirine bağlar.


(11/02/2022)

Okul müzikalinde başrolü kapmak Jodi için hayallerin gerçeğe dönüşmesi anlamı taşır ama üzerindeki baskı hem öz güvenini, hem de ilişkisini zedeleyecektir.


(11/02/2022)

Bu bilim kurgu komedisinde androidler aşçı, dronlar güvenlik, robotlar efendi. Ne parlak bir gelecek! Ama çatlaklar baş gösterip yapay zekâ isyanı çıkınca iş değişecek.


(18/02/2022)

Bu devam filminde Teksas’taki bir hayalet kasabayı yeniden canlandırmak isteyen fenomenler, insan derisinden bir maske takan kötü şöhretli katil Deri Surat’la karşılaşır.


(25/02/2022)

Geri dönen Madea, torununun oğlunun üniversite mezuniyet töreninde bir aile draması yaşanırken hiçbir saçmalığa müsamaha göstermiyor.


(16/02/2022- Her hafta yeni bölüm)

Rapçi Kanye West’in kariyerini gözler önüne seren bu etkileyici ve samimi üç bölümlük belgeselde, yıldızı yeni parlayan bir süperstar ile bir yönetmenin hayatları kesişiyor.


(18/02/2022)

Araştırmacılar; Boeing’in, kârı güvenliğin önüne koymasının, birkaç ay içinde art arda yaşanan iki korkunç kazaya katkıda bulunmuş olabileceği iddiasını inceliyor.


(18/02/2022)

Popüler video oyunundan uyarlanan bu animasyon dizisi, fevri Cuphead ve onun kolayca kandırılabilen kardeşi Mugman’in başlarına gelen talihsizlikleri konu alıyor.


3. Sezon (03/02/2022)

Yerel Kahramanlar, Dünya’nın en büyük koruyucularına dönüşünce Kid’in süper kahramanlık hayalleri gerçek olur. Ancak bu aşırı muhteşem macerada bir terslik mi vardır?


4. Sezon (01/02/2022)

Gabby önderliğinde yeni dersler ve sürprizlerle dolu maceralara atılan Pandi, Çılgın Kedi, Kekedi, Karton Yavru Kedi ve diğer sevilen dostlara Floyd da eşlik ediyor.


(11/02/2022)

David Lowery’nin yönettiği Yeşil Şövalye, krallığa olan bağını kanıtlamak için kendisine meydan okuyan düşmanı Yeşil Şövalye’ye karşı zorlu bir mücadeleye girişen Sir Gawain’in hikayesini konu ediniyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler