EN ÇOK
OKUNAN
MODA - TASARIMCILAR

Gelinliklere ‘İkinci Hayat’ şansı

Lüks gelinlik markası Pronovias, ücretsiz yeni tadilat hizmetiyle gelinliklere yeni bir görünüm kazandıracak ‘Second Life-İkinci Hayat’ girişimini başlattı. Bu sayede gelin adayları, aldıkları gelinliği tekrar tekrar giyme şansına sahip olabilecek

Gelinliklere ‘İkinci Hayat’ şansı

Gelinlik endüstrisi uzun zamandır daha sürdürülebilir yöntemlere geçmediği için eleştiriliyordu; Pronovias, ‘Second Life-İkinci Hayat’ hizmetiyle bu alanda bir değişim getirmeyi hedefliyor. Marka bu hizmetiyle, gelinlik modellerinin daha fazla giyilmesini ve uzun ömürlü olmasını teşvik etmeyi ve gelinlerin gelinliklerini düğünlerinden sonra yeni bir tarza dönüştürmelerine olanak sağlamayı hedefliyor.

Pronovias ‘Second Life’ girişimi; Pronovias Group Baş Sanat Sorumlusu Alessandra Rinaudo tarafından tasarlanan ve Pronovias ule Nicole Milano markalarından 70 gelinlik içeren özel bir koleksiyonla başlıyor. Bu gelinlikler, gelinlerin düğün bittikten sonra elbiselerine yeniden aşık olmalarını sağlamak için yeni bir stilde ücretsiz olarak yeniden tasarlanabiliyor. Gelinler bu girişimle; boy değiştirme, kolları ortadan kaldırma ve yeni bir görünüm yaratmak için kemer, kayış, kuşak ve diğer detayları ekleme gibi tamamı ücretsiz tadilatlarla gelinliklerini özel gün elbiselerine dönüştürebilecekler.

Hizmet; Birleşik Krallık, ABD, İspanya, Fransa ve Polonya dahil olmak üzere tüm Pronovias amiral gemisi mağazalarında sunulacak.

Yeni hizmetleri hakkında konuşan Pronovias Group CEO’su Amandine Ohayon, şunları söyledi: “İkinci Hayat’, gelinlik sektörünü sürdürülebilirlik standartlarına doğru çekmeye yönelik bir adım. Bu, sektörümüzün geleceği ve bırakmak istediğimiz miras için hayati önem taşıyor. Bu çok özel bir proje çünkü yaptığımız şey, geleneksel olarak yalnızca bir kez giyilen elbiselere yeni bir fırsat vermek. Bu kadar sevgi ve özveriyle yaptığımız bir elbisenin bir kadının gardırobunun bir parçası olmaya devam ettiğini görmek beni çok mutlu ediyor.”

Önceki ve Sonraki
Haberler